Witaj na
         www.cinekball.pl

     Skarbnicy wiedzy na
     temat trzech anime,
    jakimi są Dragon Ball,
      Naruto oraz Bleach.

    Życzę miłego pobytu. 
 


»  News
»  Sklepik
»  Konkurs
»  Dotacje
»  Toplisty
»  Programy
»  Redakcja
»  Wymiana
»  Wyniki Sond
»  Historia Strony
»  Admin
»  FAQ»  Naruto ?
»  M. Kishimoto
»  Chakra
»  Klasyfikacja»  Gify

»  Gify

»  Środki Masowego Przekazu

Zobacz System reklamy Test
a także .
Ilość osób online : 1

 
»  bleach informacje / Zabójcy Dusz


Zabójcy dusz - Zanpaktou - z reguły wyglądają tak samo, są prostymi mieczami które różnią się kolorem rękojeści, poza tym jego wielkość zależy od energii duchowej posiadacza (tu nie do końca bym się z tym zgodził), każdy posiada dwa stopnie uwolnienia, Shi-kai i Ban-kai, pierwsze wywoływane jest poprzez wypowiedzenie imienia miecza jeżeli jednak posiadacz jest zdolna wykonać drugi poziom uwolnienia czyli całkowitą synchronizację ze swoim mieczem którego utalentowani Shinigami uczą się około 10 lat wtedy przy Shi-kai właściciel nie musi wymawiać imienia swojego zanpaktou. Oczywiście każde uwolnienia miecza charakteryzuje się lepszymi zdolnościami miecza. Miecz może także przybrać prawdziwą formę, zmaterializowaną.


Imię: Ashisogi Jizou
Właściciel: Kurotsuchi Mayuri
Shi-kai: Miecz zamienia się w "duży sztylet" którego specjalnością jest trucizna, raniąc przeciwnika powoli wykańcza go.
Ban-kai: Przywołuje wielkie dość dziwne stworzenie z którego wydobywa się gaz który zabija przeciwnika.

    Imię: Benihime
Właściciel: Urahara Kisuke
Shi-kai: Zabójca dusz w kształcie laski, po wywołaniu imienia przemienia się w miecz, w obronie może stworzyć Tarczę Krwawej Mgły - Bloodmist Shield, która broni posiadacza przed atakami.
Ban-kai: nieznane

  Imię: Fujikujaku
Właściciel: Ayasegawa Yumichika
Shi-kai: Ostrze miecza zmienia się w łukowate oraz mnoży x4 przez co wygląda jak wachlarz, posiada także zdolność wyssania z przeciwnika sił witalnych i przekazania swojemu właścicielowi.
Ban-kai: nieznane

  Imię: Haineko
Właściciel: Matsumoto Rangiku
Shi-kai: Miecz zamienia się w pył, jak dokładnie atakuje na razie nie wiadomo.
Ban-kai: nieznane

  Imię: Houzukimaru
Właściciel: Madarame Ikkaku
Shi-kai: Zanpaktou zamienia się we włócznię która może podzielić się na trzy części połączone ze sobą łańcuchem które mogą zaskoczyć przeciwnika.
Ban-kai: nieznane

  Imię: Hyourinmaru
Właściciel: Hitsugaya Toushirou
Shi-kai: Nie dość że jest to niesamowicie wyglądające Shi-kai to także jest ono niezwykle dobre, wyzwolona woda zamieniona w lód przybiera formę smoka i atakuje wroga strumieniami lodu które zamrażają przeciwnika uniemożliwiając mu na przykład tym samym poruszanie.
Ban-kai: Atak wzmocniony, wyzwala się ogromna ilość lodu koło właściciela oraz formuje właścicielowi skrzydła które są dla niego bardzo dobra obroną, czy pozwalają mu latać ? Narazie nie było okazji by nam pokazał.

    Imię: Jinteki Shakusetu
Właściciel: Sui Fong
Shi-kai: Miecz zamienia się w powiedzmy naparstek ze szpikulcem :) Gdy dosięgnie przeciwnika rysuję się mu na ciele znak śmierci, gdy trafi się w to miejsce ponownie przeciwnikowi zostaje śmierć.
Ban-kai: nieznane

  Imię: Katen Kyoukotsu
Właściciel: Kyouraku Shunsui
Shi-kai: Miecz który po uwolnieniu zamienia się parę dużych mieczy, wyglądają one niesamowicie, jest to jeden z dwóch mieczy które tworzą parę w Społeczności Dusz.
Ban-kai: nieznane

  Imię: Kyoukasuigetsu
Właściciel: Aizen Sousuke
Shi-kai: Miecz który po uwolnieniu oszukuje pięć zmysłów każdego kto go zobaczy, a więc może on na przykład zamienić się cokolwiek co tylko wymyśli sobie właściciel.
Ban-kai: nieznane

  Imię: Minazuki
Właściciel: Unohana Retsu
Shi-kai: Uwalnia coś w rodzaju dziwnej, latającej płaszczki, która ma możliwość regenerowania ran poprzez umieszczenie rannego w środku niej.
Ban-kai: nieznane
Imię: Ryuujinjyatsuja
Właściciel: Yamamoto Genryuusai Shigekuni
Shi-kai: Najsilniejszy z zabójców dusz typu ogień, podczas walki schowany w lasce miecz zostaje uwolniony, koło właściciela pojawia się pełno ognia którym atakuje on przeciwnika.
Ban-kai: nieznane

  Imię: Senbonzakura
Właściciel: Kuchiki Byakuya
Shi-kai: Miecz zostaje rozproszony na małe cząstki które trudno jest dojrzeć, można zobaczyć je jako różowe płatki gdy słońce się o nie odbija, tną przeciwnika.
Ban-kai: Podobne do Shi-kai z tym wyjątkiem że pojawia się wokół walczących pełno mieczy co za tym idzie liczba płatków jest zwiększona. Może formować się w w tarcze, miecz, atak możliwy pod każdym kątem, pozatym bardzo szybki a sterowany rękami posiadacza jeszcze szybszy. Na tym poziomie posiada dwie zdolności, Senkei, Senbonzakura Kageyoshi, z płatków jest formowana jakby arena z której może atakować, druga to Shuukei, Hakureiken czyli ostateczny atak zebraną mocą Senbonzakury w jeden punkt.

    Imię: Shinsou
Właściciel: Ichimaru Gin
Shi-kai: Stosunkowo krótki miecz w porównaniu do innych, ma moc rozszerzania się, rozszerzajac się bardzo szybko wygląda jak by strzelał.
Ban-kai: nieznane

  Imię: Sougyo no Kotowari
Właściciel: Ukitake Juushirou
Shi-kai: Drugi mieczy które są parą, oczywiście dzieli się na dwa, każda można powiedzieć że wygląda jak mała kosa, połączone sznurem.
Ban-kai: nieznane

  Imię: Soukyoku
Właściciel: Społeczność Dusz
Shi-kai: nieznane
Ban-kai: nieznane

  Imię: Suzumushi
Właściciel: Tousen Kaname
Shi-kai: Posiada dwie zdolności, pierwsza która sprawia że przeciwnik traci przytomność, oraz która tworzy kilkadziesiąt ostrzy które nacierają na przeciwnika.
Ban-kai: Tworzy ogromną kulę w której znajduje się właściciel a także przeciwnik który będąc w środku traci zmysły widzenia, słuchu, dotyku oraz węchu przez co co staje się łatwym celem. Wszystkie zmysły jednak powracają na krótki czas ataku właściciela.

    Imię: Tengen
Właściciel: Komamura Sajin
Shi-kai: Pozawala właścicielowi strzelać z miecza przez co nie musi on walczyć kontaktowo a może na dystans.
Ban-kai: Przywołuje on wielkiego pomocnika który mnoży jego siłę ataku oraz obrony przez co w walce kontaktowej to nie oceniona moc.

    Imię: Tobiume
Właściciel: Hinamori Momo
Shi-kai: Przeobraża się on w miecz z odrostami na bokach, specjalność miecza to strzały Więcej raczej o nim się już nie dowiemy ponieważ Hinamori Momo zgineła.
Ban-kai: nieznane

  Imię: Tsunzakigarasu
Właściciel: Ikkaznzaka Jiroubou
Shi-kai: Miecz zamienia się w kilkadziesiąt małych ostrzy latających ostrzy przed którymi ciężko jest się uchronić. Atak oczywiście z dystansu.
Ban-kai: nieznane

  Imię: Wabisuke
Właściciel: Kira Izuru
Shi-kai: Miecz po przemianie zagięty u końca, jego specjalność to przy uderzeniu w miecz przeciwnika podwajanie jego wagi, działa za każdym razem, czyli uderzając kilkanaście razy przeciwnik nie jest już w stanie unieść swojego miecza
Ban-kai: nieznane

  Imię: Zabimaru
Właściciel: Abarai Renji
Shi-kai: Miecz który bardzo ciekawie wygląda po przemianie, zbudowany kilku części które są ze sobą połączone i mogą się wydłużać. Bardzo dobry do ataku z dystansu jak i ataku kontaktowego. W razie zniszczenia posiada także zdolność Higa Zekkou, uszkodzone części wędrują w powietrze i atakują przeciwnika.
Ban-kai: Miecz przemienia się dużego można powiedzieć kościstego węża który zbudowany jest z kawałków połączony se sobą energią która pozwala na odłączenie i połączenie se sobą części kiedy przyjdzie na to pora.Wygląd zmaterializowanego miecza to pawian w wężowym ogonem.

      Imię: Zangetsu
Właściciel: Kurosaki Ichigo
Shi-kai: Miecz który po uwolnieniu wygląda jak dla mnie jak duża pseudokosa która ma na końcu bandaż. Poprzez swoją wielkość nie zastąpione narzędzie w walce kontaktowej a także w dystansie ponieważ posiada zdolność zwaną Getsuga Tenshou która wystrzeliwuje energię w stronę przeciwnika.
Ban-kai: Miecz który w normalnej formie oraz w Shi-kai był wielki zmienia się nie do poznania w mały leczy dosyć długi miecz koloru czarnego który daje swojemu właścicielowi niesamowitą szybkość oraz siłę a na dodatek posiada także atak z dystansu który oczywiście jest silny. Zmaterializowana postać Zangetsu to wyglądający silnie mężczyzna.

      Imię: nieznane
Właściciel: Zaraki Kenpachi
Shi-kai: nieznane
Ban-kai: nieznaneTylko , jak również .


 
 


Zajrzyj na Sztuki Walki Częstochowa jak i Filmiki MMA.
Nasza strona to skarbnica wiedzy o Dragon Ball, Naruto, Bleach oraz ogólnie Anime.
Posiadany Tapety, Gry, Odcinki Online, różne Multimedia, oraz spory dział Download.

Created by All4Net.pl - Strony Internetowe Częstochowa