Witaj na
         www.cinekball.pl

     Skarbnicy wiedzy na
     temat trzech anime,
    jakimi są Dragon Ball,
      Naruto oraz Bleach.

    Życzę miłego pobytu. 
 


»  News
»  Sklepik
»  Konkurs
»  Dotacje
»  Toplisty
»  Programy
»  Redakcja
»  Wymiana
»  Wyniki Sond
»  Historia Strony
»  Admin
»  FAQ»  Naruto ?
»  M. Kishimoto
»  Chakra
»  Klasyfikacja»  Gify

»  Gify

»  Środki Masowego Przekazu

Zobacz System reklamy Test
a także .
Ilość osób online : 2

 
»  dragon ball informacje / Dragon Ball AF ?


Wiele osób zadaje pytanie co to jest Dragon Ball AF ... Jeszcze więcej kiedy i czy będzie Dragon Ball AF ... Odpowiedzią jest przeczytanie tego działu.

Niestety muszę wszystkim fanów i zwolenników Dragon Balla poinformować iż Dragon Balla AF nie będzie. Ale co to jest w ogóle Dragon Ball AF ? A więc jak pisze wiele nieoficjalnych Ąródeł jest to kolejna, czwarta już seria przygód bohaterów m&a Dragon Ball której pełna nazwa miałaby brzmieć Dragon Ball After Future czyli "Smocze Kule - Po Przyszłości". Kolejna seria jest wymysłem fanów którzy chcieli by ujrzeć dalsze przygody sympatycznego Goku oraz innych jego towarzyszy. Niektórzy z nich mniej bądĄ bardziej obdarzeni wyobraĄnią próbowali pisać co może się stać z bohaterami Dragon Balla w serii AF i tak powstawały kolejne niebywałe sagi które jednak nie miały nic sensownie wspólnego z oryginalnym przedsięwzięciem. Były to historie typu iż różne osoby które nie były Saiyanami zamieniają się w Super Wojowników, Brolly jakim cudem nadal żyje oraz inne nieprawdopodobne rzeczy działy się w tych fan fickach pisanych przez ludzi. Jeszcze inni fani obdarzeni zmysłem graficznym narysowali nawet następny poziom Super Wojownika czyli ... SSJ 5, a także inne postacie w różnych przemianach. Niektóre z nich możecie zobaczyć poniżej.

   

Trzeba przyznać że będąc fanem Dragon Balla i oglądając te zdjęcia aż ma się chęć by powstała kolejna seria ... Jednak tak jak już pisałem są to tylko wymysły fanów :) Pozatym nawet jeżeli fani domagaliby się od kogoś powstała w miarę szybko potrzeba dużych nakładów finansowych a niekoniecznie znajdzie się osoba która za sponsorowałaby budżet na pracowników do przedsięwzięcia które równie dobrze jak sukcesem mogłoby okazać się klapą i rozczarowaniem wielu osób a co za tym idzie korzyści finansowe nie były tak wielkie jak w przypadku wcześniejszych serii i była by to totalna porażka dla wielu osób po wieloma względami. Dlatego też wytwórnie biorąc pod uwagę wszystkie plusy i minusy tej inwestycji postawią na nie, zwłaszcza że na rynku mamy tyle nowości które bez problemu mogłyby by przebić nową serię Dragon Balla. Jest dużo za i przeciw ...

  

Tak więc podsumowując ... Dragon Ball AF jest jedną wielką fikcją którą stworzyli fani, mimo tylu głosów i opinii tu i tam trzeba przyznać nie jest to byle jaka fikcja ... I sam fakt że takie plotki i rzeczy gotowe przez fanów ujrzały światło dzienne podkreśla jakim Dragon Ball jest niezwykłym anime.


Tylko , jak również .


 
 


Zajrzyj na Sztuki Walki Częstochowa jak i Filmiki MMA.
Nasza strona to skarbnica wiedzy o Dragon Ball, Naruto, Bleach oraz ogólnie Anime.
Posiadany Tapety, Gry, Odcinki Online, różne Multimedia, oraz spory dział Download.

Created by All4Net.pl - Strony Internetowe Częstochowa