Witaj na
         www.cinekball.pl

     Skarbnicy wiedzy na
     temat trzech anime,
    jakimi są Dragon Ball,
      Naruto oraz Bleach.

    Życzę miłego pobytu. 
 


»  News
»  Sklepik
»  Konkurs
»  Dotacje
»  Toplisty
»  Programy
»  Redakcja
»  Wymiana
»  Wyniki Sond
»  Historia Strony
»  Admin
»  FAQ»  Naruto ?
»  M. Kishimoto
»  Chakra
»  Klasyfikacja»  Gify

»  Gify

»  Środki Masowego Przekazu

Zobacz System reklamy Test
a także .
Ilość osób online : 1

 
»  dragon ball informacje / Streszczenie


Saga Pilafa

Cała historia zaczyna się gdy pewien chłopiec "Son Goku" i Bulma spotykają się przypadkiem. Bulma widzi że chłopiec ma Smoczą Kulę więc i opowiada mu historię 7 Kryształowych Smochych Kul i postanawiają odnaleść inne kule za pomocą radaru skonstruowanego przez Bulmę by spełnić swe życzenia. Podczas ich podróży poznają przyjaciół takich jak Oolong, Yamcha, Genialny Żółw, Chi Chi i wielu innych. Nie da się zauważyć że Goku ma wielki talent i ochotę do walki. Pilaf, żądny władzy nad światem postanawia odebrać im Smocze Kule. Zamyka ich w swoim pałacu i próbuje spełnić swoje marzenie jednak Oolong uwalnia się i wcześniej wypowiada życzenie jakim jest ... mieć nowe majteczki. Goku pod wpływem księżyca zamienia się w wielką małpę i mnożąc swoją siłę niszczy pałac Pilafa. Son Goku i Krilan zaczynają trenować u Genialnego Żółwia, uczestnicząc w przeróżnym treningu przygotowują się to turnieju, poznają technikę Kamehameha. Uczestniczśc w Turnieju Sztuk Walki Songo zajmuje 2, a Jacky Chan (Genialny Żółw) 1 miejsce.


Saga Armii Czerwonej Wstęgi

Songo spotyka ludzi z Red Ribbon Army, pokonuje ich ale szef Armii Czerownej Wstęgi chce mieć za wszelką cenę radar Goku. Wynajmuje on Kryminatora by go zgładził, ten jednak myśląc że go zabił zabiera mu smocze kule jednak jedna mu zostaję (przy piersi która go uratowałą) zostaje zabity Bora - ojciec małego Indianina, zabitego przez Kryminatora, Songo odbywa trening u kota Karina i gdy Tao Pai Pai przybywa po Kulę Goku jest tym razem nie do pokonania, Kryminator uciekając rzuca bombę w głównego bohatera lecz ten ją odkopuje w jego stronę. Mówi małemu Indianinowi że wskrzesi jego tatę. Wyrusza więc do głównej kwatery największej Armii na świecie i unicestwia ją by zdobyć Kryształowe Kule. Następnie odbywa się kolejny turniej w którym znów główny bohater bierze udział i Songo znów zajmuje 2 miejsce, 1 Tenshinhan, uczeń Kryminatora.


Saga Picollo

Po turnieju Krilan zostaje zabity przez jednego ze służących Piccolo, potwora z przeszłosći który został uwolniny przez Pilfa który myślał że ten odda mu świat we władanie. Zbierając Kryształowe Kule Piccolo prosi smoka o młodość, by był silny tak jak kiedyś ... (moim zdaniem nieśmiertelność to lepsze życzenie dla złego chrakteru). Walcząc z Piccolem Tenshin jest bliski śmierci ale zjawia się Son Goku który pokonuje Piccola. Przed śmiercią Piccolo wydaje na świat potomstwo, picollo jr., lecz potężniejsze niż on sam. Goku więc przygotowouje się do walki z nim u Wszechmogącego. Na następnym Turnieju Sztuk Walki Son Goku w finale spotkał się właśnie z Piccolem. Po dosyć długiej walce główny bohater pokonuje go i daruje mu życie.


Tylko , jak również .


 
 


Zajrzyj na Sztuki Walki Częstochowa jak i Filmiki MMA.
Nasza strona to skarbnica wiedzy o Dragon Ball, Naruto, Bleach oraz ogólnie Anime.
Posiadany Tapety, Gry, Odcinki Online, różne Multimedia, oraz spory dział Download.

Created by All4Net.pl - Strony Internetowe Częstochowa