Witaj na
         www.cinekball.pl

     Skarbnicy wiedzy na
     temat trzech anime,
    jakimi są Dragon Ball,
      Naruto oraz Bleach.

    Życzę miłego pobytu. 
 


»  News
»  Sklepik
»  Konkurs
»  Dotacje
»  Toplisty
»  Programy
»  Redakcja
»  Wymiana
»  Wyniki Sond
»  Historia Strony
»  Admin
»  FAQ»  Naruto ?
»  M. Kishimoto
»  Chakra
»  Klasyfikacja»  Gify

»  Gify

»  Środki Masowego Przekazu
Ilość osób online : 3

 
»  fans / fan ficki / Część 1 - Planeta Vegeta


Tam gdzie mieszkam nazywają mnie buntowniczką. Dlaczego? Na mojej wspaniałej planecie kobiety są do tak zwanego rozrodu planety, a męszczyźni po to by walczyć, zdobywać planety, zbierać łupy i przyprowadzać jeńców. Życie kobiet jest nudne. Takie zwykłe i pospolite. Los chciał bym była ponad nimi, a w dodatku płci pięknej. O co mi teraz chodzi? O to, że stałam się kimś, o kim nie myślano oraz kimś, kim wcale nie miałam być. Tak konkretnie jestem księżniczką planety The Vegeta. Mam rodziców i brata. Byłam uczona jak mam się zachowywać i kim być w przyszłości, jednak nie chciałam. Chciałam być taka jak brat. On był uczony na wojownika. Tez chciałam walczyć! Ojciec, Król Vegeta obrał cel, że po jego śmierci władcą zostanie mój braciszek noszący jego imię oraz imię planety, czyli Vegeta. W sumie od mojego urodzenia rodzice wiedzieli, że cos stanie się ponad plan. Urodziłam się inna niż reszta dziewczynek na Vegecie. Ojciec powtarzał, że to, dlatego bo jestem księżniczką. Wcale w to nie wierzyłam… Wiedziałam w głębi, że to powołanie. Sam był zaskoczony tym, co się stało. Posiadłam coś, co mają tylko chłopcy i męszczyźni - ogonek. Matka długi czas płakała mówiąc, że urodziła mutanta, a ojciec jednak był dumny. Nie dość, że narodziła mu się córka to jeszcze wyjątkowa. I to jak! Nigdy nie chciałam być jak reszta dziewczynek - uczyć się dobrych manier czy jak podawać posiłek. Ojciec był jak najbardziej za rozbudową moich umiejętności saiyańskich, lecz matka zabraniała mi walk. Po kryjomu doglądałam jak młodzi chłopcy i męszczyźni ćwiczyli sztuki walk, jak koncentrowali swoją energię i wydalali ją, dając przy tym zniszczenie lub obronę przed wrogim. Vegeta zawsze śmiał się, że mam głupie myśli co do tego bo moje miejsce jest w garach.

Nam saiyanom włosy rosną do pewnego momentu i długości i takie pozostają na zawsze aż do obcięcia (nie odrastają). Kolor jest czarny zupełnie jak oczy. Jedynie super wojownicy zmieniają swój kolor i oczu i włosów. Tajną bronią narodu jest gigantyczna małpa xD jest czymś strasznym i powstaje tylko podczas pełni… Koleżanki zawsze twierdzą, że się wywyższam bo mam ogonek, a one nie. Tu nikt nie patrzył na to czy jestem córką króla, to moja inność sprawiała zamęt. My Saiyanie mamy wielu wrogów i toczymy mnóstwo bitew, nie tylko na pobliskich i odległych planetach ale i w kosmosie. Niegdyś planetę Vegeta zamieszkiwały dwie rasy: Saiyanie i Tsufule jednak nasz ród zniszczył ich całkowicie zajmując całą planetę i przejmując techniki budownictwa itp. Zawsze marzyłam o takiej wyprawie jaką mają wojownicy Vegety, lecz ojciec się nie zgadzał. Jak to mówił? Jestem jego oczkiem w głowie i nikt nie ma prawa zrobić mi krzywdy. Mówiąc o krzywdach… Jestem rozbujnicą i mała wredotką :) Cokolwiek w królestwie się zepsuło, albo zostało skradzione dało się słyszeć wrzaski mieszkańców „SARA JA CIĘ ZABIJĘ!” Zawsze uchodzi mi to na sucho. Mając tak kochanych rodziców mogłam wszystko, lecz jednego nie. Właśnie to co było mi najbardziej zabronione chciałam! Nie mogłam się z tym pogodzić, lecz mój zapał odkrył jeden mieszkaniec - Gartu.

Gartu jest jednym z mistrzów szkoleniowych na Vegecie. Ma 60 lat i bardzo wiele przeżył. On nie ma ogonka. Powiedział mi, że na jednej planecie zwanej Groton mieszkaniec imieniem Hotkoto urwał mu go podczas walki. Ogony odrastają, ale tylko do 12 roku życia a on miał wtedy 20. Wchodząc ponownie na temat ogonów muszę wspomnieć, że one są brązowe i włochate. Wręcz milutkie w dotyku. Są to oczywiście małpie ogonki wyrastające w miejscu kości ogonowej. Rozszerzając ten temat wchodzę na nasz kultowy wymiar zagłady innych planet oraz tajną broń. Kiedy jest pełnia księżyców potrafią sprawić, że moc rośnie 10 krotnie a postać wraz z rozmiarami zmienia się z ludzkiej w małpią. Małpa przybiera ogromne rozmiary! Niestety traci się panowanie nad sobą i niszczy wszystko co mu na drodze stanie. By dojść do pełnej kontroli nad stworem trzeba wiele pracy. Jedynie mając ogon można dokonać tej transformacji. Wracając do kultowego wymiaru zagłady... Polega na wysyłaniu dzieci po narodzinach na odległe planety i galaktyki by te opanowały te ziemie. Zamykane są w specjalnych kapsułach dobrze opracowanych zgodnie z wysoką kosmiczną technologią. Po paru latach zazwyczaj jeśli nie dostaje się znaku, że planeta jest opanowana wysyłamy zwiadowców. Do tego rodzaju wymiaru wysyłani są chłopcy o wyjątkowej słabej sile badani przez najlepszych ludzi. Ogólnie my Saiyanie jesteśmy bardzo nielubiami we wszechświecie. Może też dlatego, że jesteśmy potężni? A może za barbarzyństwo z jaką traktowani są oblegani mieszkańcy innych planet? Tak więc na imię mi Sara a to moja historia...


 
 


Zajrzyj na Sztuki Walki Częstochowa jak i Filmiki MMA.
Nasza strona to skarbnica wiedzy o Dragon Ball, Naruto, Bleach oraz ogólnie Anime.
Posiadany Tapety, Gry, Odcinki Online, różne Multimedia, oraz spory dział Download.

Created by All4Net.pl - Strony Internetowe Częstochowa
   


Nasza strona Cinekball.pl poświęcona jest kultowej serii anime i mangi - Dragon Ball! Jeśli jesteś fanem tej serii, to na pewno dobrze trafiłeś. A jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Goku i jego przyjaciółmi, to na naszej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje!

Dragon Ball to jedna z najbardziej kultowych serii anime i mangi, która zyskała sobie ogromną popularność na całym świecie. Seria ta powstała w 1984 roku i została stworzona przez japońskiego mangakę, Akirę Toriyamę. Opowiada ona o przygodach młodego wojownika o imieniu Goku, który wraz ze swoimi przyjaciółmi stara się ocalić świat przed różnymi złowrogimi siłami. W serii tej pojawiają się też charakterystyczne postaci takie jak Vegeta, Piccolo, czy Bulma.

Seria Dragon Ball podzielona jest na kilka sezonów, z których najbardziej znane są "Dragon Ball", "Dragon Ball Z" oraz "Dragon Ball Super". W pierwszym sezonie poznajemy historię młodego Goku, który opuszcza swoją wyspę, aby poszukać tajemniczych kul smoka, które mogą spełnić jego życzenia. W kolejnych sezonach śledzimy dalsze przygody Gokua, a także jego syna Gohana, który okazuje się być mocniejszy od swojego ojca.

W serii Dragon Ball występuje wiele innych bohaterów, którzy pojawiają się w różnych momentach i pomagają Gokowi w walce ze złem. Do najważniejszych postaci należą m.in.: Piccolo - niegdyś złoczyńca, który połączył swoje siły z Gokiem, aby pokonać wspólnego wroga, Vegeta - książę wojowników z planety Vegeta, który początkowo był wrogiem Gokua, a następnie stał się jego sojusznikiem, oraz Bulma - genialna naukowiec, która pomaga Gokowi w odkrywaniu tajemnic kul smoka.

Na naszej stronie znajdziesz najważniejsze informacje na temat serii Dragon Ball - zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych fanów. Przedstawimy Ci historię serii, opowiemy o głównych bohaterach, a także przyjrzymy się wszystkim sezonami - od klasycznego "Dragon Ball", przez "Dragon Ball Z" aż po najnowszą odsłonę "Dragon Ball Super".

Nie zabraknie także informacji o mandze, filmach i grach video związanych z tą kultową serią. Na naszej stronie znajdziesz też ciekawostki i poradniki, które pomogą Ci jeszcze bardziej zanurzyć się w świecie Dragon Ball.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i odkrycia wszystkich tajemnic świata Dragon Ball!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Drugim anime które znalazło miejsce na Cinekball.pl jest jedna z najbardziej kultowych serii anime i mangi - Bleach! Jeśli jesteś fanem tej serii, to na pewno dobrze trafiłeś. A jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Shinigami i Hollowami, to na naszej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje!

Bleach to seria anime i mangi, która zyskała sobie ogromną popularność na całym świecie. Seria ta powstała w 2001 roku i została stworzona przez japońskiego mangakę, Tite Kubo. Opowiada ona historię chłopaka o imieniu Ichigo Kurosaki, który zyskuje moc Shinigamiego i wraz z drużyną przyjaciół stara się ocalić świat przed atakami Hollowów - duchów zmarłych, które przekształciły się w potwory.

Bleach to seria podzielona na kilka sezonów, z których najbardziej znane są "Bleach: The Substitute", "Bleach: The Arrancar", "Bleach: The Lost Agent" oraz "Bleach: The Thousand-Year Blood War". W pierwszym sezonie poznajemy historię Ichigo Kurosakiego, który zyskuje moc Shinigamiego po spotkaniu z Rukia Kuchiki - Shinigami z innej rzeczywistości. W kolejnych sezonach śledzimy dalsze przygody Ichigo i jego drużyny, a także pojawiają się nowe postacie, takie jak Ulquiorra Cifer czy Gin Ichimaru.

W serii Bleach występuje wiele innych postaci, które pojawiają się w różnych momentach i pomagają Ichigo w walce ze złem. Do najważniejszych postaci należą m.in.: Rukia Kuchiki - Shinigami, która przekazuje swoją moc Ichigo, Kisuke Urahara - właściciel sklepu z akcesoriami Shinigami, który pomaga Ichigo w walce ze złem oraz Sōsuke Aizen - jeden z najpotężniejszych Arrancarów, który staje się jednym z głównych wrogów Ichigo.

Na naszej stronie znajdziesz najważniejsze informacje na temat serii Bleach - zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych fanów. Przedstawimy Ci historię serii, opowiemy o głównych bohaterach, a także przyjrzymy się wszystkim sezonami - od "Bleach: The Substitute" aż po najnowszą odsłonę "Bleach: The Thousand-Year Blood War".

Seria Bleach to nie tylko anime, ale także manga. Manga jest japońską wersją komiksu i opowiada tę samą historię co anime, ale w inny sposób.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Trzecim anime które znalazło miejsce na Cinekball.pl jest jedna z najpopularniejszych serii anime i mangi - Naruto! Jeśli jesteś fanem tej serii, to na pewno dobrze trafiłeś. A jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z ninja, to na naszej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje!

Naruto to seria anime i mangi, która opowiada historię młodego ninja o imieniu Naruto Uzumaki. Seria ta powstała w 1999 roku i została stworzona przez japońskiego mangakę, Masashiego Kishimoto. Naruto to chłopiec, który marzy o zostaniu Hokage - liderem wioski ninja. Aby osiągnąć ten cel, musi przejść wiele trudnych prób i stawić czoła wielu wrogom.

Naruto to seria podzielona na wiele sezonów, z których najbardziej znane są "Naruto", "Naruto Shippuden" oraz "Boruto: Naruto Next Generations". W pierwszych sezonach poznajemy historię Naruto, który stara się zdobyć szacunek w swojej wiosce i zostać najlepszym ninja. Wraz z upływem czasu, Naruto staje się coraz silniejszy i zdolniejszy, a jego walka ze złem staje się coraz bardziej złożona.

W serii Naruto występuje wiele postaci, które towarzyszą Naruto w jego przygodach. Do najważniejszych postaci należą m.in.: Sasuke Uchiha - przyjaciel i rywal Naruto, który pragnie zemsty na swojej rodzinie, Sakura Haruno - przyjaciółka Naruto i uczennica Tsunade, która staje się jedną z najlepszych ninja medyków oraz Kakashi Hatake - nauczyciel i mentor Naruto, który naucza go nowych technik i strategii walki.

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie informacje na temat serii Naruto - zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych fanów. Przedstawimy Ci historię serii, opowiemy o głównych bohaterach, a także przyjrzymy się wszystkim sezonami - od "Naruto" aż po najnowszą odsłonę "Boruto: Naruto Next Generations".

Seria Naruto to nie tylko anime, ale także manga. Manga jest japońską wersją komiksu i opowiada tę samą historię co anime, ale w inny sposób. Na naszej stronie przedstawimy Ci również informacje o mandze oraz postaciach, które występują tylko w mandze.

Na naszej stronie znajdziesz również wiele ciekawostek na temat serii Naruto, takich jak np. fakty dotyczące postaci czy opisy różnych technik ninja. Będziemy również na bieżąco informować o nowych odcinkach i rozwoju serii. Dołącz do naszej społeczności i bądź na bieżąco.