Witaj na
         www.cinekball.pl

     Skarbnicy wiedzy na
     temat trzech anime,
    jakimi są Dragon Ball,
      Naruto oraz Bleach.

    Życzę miłego pobytu. 
 


»  News
»  Sklepik
»  Konkurs
»  Dotacje
»  Toplisty
»  Programy
»  Redakcja
»  Wymiana
»  Wyniki Sond
»  Historia Strony
»  Admin
»  FAQ»  Naruto ?
»  M. Kishimoto
»  Chakra
»  Klasyfikacja»  Gify

»  Gify

»  Środki Masowego Przekazu
Ilość osób online : 2

 
»  fans / fan ficki / Morderczy Wirus


Wszystko zaczęło się gdy IV Hokage pokonał lisiego demona. Wojownicy, którzy przeżyli starcie z tym demonem zostali zainfekowani nieznanym wirusem. Wirus rozwijał się w ciele ocalałych wojowników bez ich świadomości.Pewnego dnia wszyscy wojownicy, którzy stoczyli walkę z lisim demonem umarli. Tą sprawą zainteresowała się V Hokage. Próbując znaleĄć przyczynę śmierci wojowników Tsunade zostaje zaatakowana przez śmiercionośną chorobę. Po kilku dniach umarł Hokage umiera w niesamowitych męczarniach. Korzystając z tej sytuacji Orochimaru wraz z swym podopiecznym Sasuke planują atak na osłabioną wioskę. Załamana Konoha zbiera swe wojska by tylko wytrwać ten oto trudny dla nich okres. Większość mieszkańców zapomniała o tajemniczym wirusie i się skupiła na zdobywaniu nowych wojowników. Anko, która jako jedna z nielicznych pamiętała co się stało z Hokage postanowiła wyruszyć wraz z Naruto, Sakurą i Shikamaru do wioski piasku gdzie podobno są doskonałe zioła, które potrafią wyleczyć wiele zakaĄnych chorób. Przedstawiciel klanu Nara spytał się:
- Po co mnie bierzecie na tą misje??
-Anko po chwili czasu odpowiedziała mu:
- Ponieważ ty jako jedyny w wiosce masz tak wysokie IQ oraz jesteś doskonale wyćwiczonym Chunninem!!
Tak właśnie zaczęła się ich wędrówka w nieznajome tereny!
Po dwudniowej wędrówce drużyna wstąpiła do małego baru. Naruto usiadł przy stoliku i zobaczył obok siebie brata Sasuke. Niestety walka z nim była bez sensu ponieważ znajdowali się w innej wiosce. Naruto nie mógł się oprzeć i odwrócił się znów w prawą stronę by zaatakować swego wroga lecz jego cios nic nie dał ponieważ Itachi bez najmniejszego problemu kopnął Naruto w brzuch.
Anko po chwili powiedziała do Naruto
-Co ty robisz??
-Naruto jej odpowiedział
- To Itachi brat Sasuke jest jednym z najbardziej ściganych przestępców w naszej wiosce
-Shikamaru wtrącił się do rozmowy i powiedział:
-Naruto ty głupcze to jest inna wioska tutaj go nie uważają za przestępce
- Naruto znów chciał spojrzeć na brata jego przyjaciela, lecz on zniknął, zostało tylko po nim kartka z napisem "Sasuke powróci do wioski". Ta informacja strasznie dręczyła Naruto. W 3 dniu ich wyprawy trafili do tajemniczego lasu gdzie są zioła uzdrawiające. Anko ucieszona tą myślą nie wiedziała, że ona ma w sobie ten śmiercionośny wirus. W pewnej chwili dziewczyna z wirusem przewróciła się i zaczęła krwawić z buzi Akura starała się z całych sił pomóc chorej dziewczynie, lecz jej trud poszedł na marne. Po śmierci Anko Shikamaru się przeraził ciągle w jego głowie dręczyło go jedno pytanie:
-Dlaczego właśnie ja, dlaczego??
- Również to zdarzenie wstrząsnęło Naruto. Nie wiedział co robić, zadawał sobie pytanie
-Kto zrobi lekarstwo na tą chorobę
- Zapomniał, że Sakura jest medycznym ninja!
Sakura przy pomocy Shikamaru stworzyła antidotum, lecz nie była pewna czy ono działa. Zadowolony Naruto ruszył zpowrotem do rodzinnej wioski gdzie miał nadzieje spotkać Sasuke.
Naruto powiedział do Shikamaru
-już przeszło 5 dni nie byliśmy w wiosce
Shikamaru odparł
-ostatnio dowiedziałem się, że od Kakashi`ego, że wioska dĄwięku ma zamiar nas zaatakować ponieważ jesteśmy osłabieni po stracie Hokage
-Naruto po chwili wahania powiedział:
-czemu ja nic o tym nie wiedziałem??
-Shikamaru z uśmiechniętą buĄą odpowiedział
-ponieważ jesteś nisższy rangą
-Wkurzony Naruto szedł przed siebie. W pewnej chwili wsiedli do baru Ramen! Udało im się usłyszeć, że jutro Konoha ma zostać zatakowana przez wioskę dĄwięku i obłoku za dwa dni!
Przerażeni shinobi załamali się ponieważ dojście z wioski piasku do Konchy zajmie około 3 dni. Naruto zjadł szybko swą porcje jedzenia i wyruszył na spotkanie z Sasuke i ratowanie rodzinej wioski!!!
Po ciężkiej wędrówce udało się dotrzeć Naruto do Konchy w 2 dni, lecz nie wiedział, że z Anko wirus przeżucił się na Shikamaru!
Uradowany Naruto po powrocie do Konchy zobaczył, że większość shinobi zaczyna umierać. Sakura postanowiła podać większości shinobi swe antidotum, lecz miała obawy, że ono nie zadziała ponieważ nie miała czasu by je przetestować. Objawy Sakury się potwierdziły. Antidotum nie zadziałało i w zetknięciu z chorą osoba zostaje się zarożonym. Wioska dĄwięku uradowana zaatakowała Konohe. Orochimaru specjalnie doprowadził do spotkania Sasuke z Naruto.
Przerażony jak i również zadowolony Naruto powiedział do Sasuke jedno słowo
-czemu, czemu??
- Sasuke po chwili odpowiedział :
-co czemu?
-Smutny Naruto powiedział
-czemu nas opuściłeś, swych przyjaciół
Sasuke z uśmiechem na twarzy powiedział
-nigdy was nie uważałem za przyjaciół
-Po tym co Naruto usłyszał wkurzył się i zaatakował swego byłego przyjaciela. Dotychczasowy trening Sasuke dawał niesamowite efekty! Naruto próbując go uderzyć nie mógł go trafić!! Sasuke Kopnął Naruto w twarz. Lisi demon pokonany jednym ciosem. Konoha umierała, lecz Orochimaru nie przewidział tego, że zakaĄny wirus przerzuci się na jego wioskę I tak właśnie się stało. Uratowana wioska nie wiedziała czy się cieszyć czy smucić ponieważ większość mieszkańców wioski była zarażona nieznanym wirusem. Nie było żadnego lekarstwa na ich chorobę. Nawet Naruto został zarażony!
Po kilku dniach Shikamaru umiera! Wtedy Sakura postanawia wyruszyć znów do wioski piasku by stworzyć tym razem skuteczne lekarstwo.
Przedzierająca się osoby przez wioskę piasku mają nadzieje trafić do tego nieznajomego miejsca gdzie znajdują się zioła lecznicze.
Po chwili Naruto spytał Sakury
-Skąd wiesz, że tym razem te antidotum będzie działać
-Sakura bez chwili namysłu odpowiedziała
-Bo mam królika doświadczalnego
-Naruto z uśmiechniętą miną szybko spytał się
-A kto to jest
-Sakura odparła
-Ty, ponieważ jako jedyny z naszej grupy jesteś zarażony tym wirusem lecz on cię raczej nie zabije ponieważ posiadasz w sobie demona
-Wreszcie docierają do miejsce gdzie znajduje się zioła!
Po 2 dniach Sakura zrobiła odpowiednie antidotum, które wyleczy osoby z tej zakaĄnej choroby!!
Sakura zadowolona niespodziewała się, że Kabuto ich śledził by wykraść antidotum dla swej wioski.
Gdy się Kabuto ujawnił Naruto spytał się
-co tu robisz??
-Kabuto odpowiedział
-przyszedłem wykraść wam antidotum!!
-Wkurzony Naruto rzucił się na Kabuta, lecz jego choroba strasznie go zmęczyła. Po krótkiej walce Naruto pada na ziemie. Wysłanik Orochimaru zbliża się by zabrać antidotum od Sakury, lecz ona mu mówi
-zdobędziesz to po moim trupie
-Dziewczyna wraz z odziałem medyków zaatakowała jego! Wycięczony po walce chłopak podstępem wykrada Sakurze antidotum. Dziewczyna zbytnio się tym nie przejęła ponieważ ponieważ w każdej chwili może stworzyć nowe.
Zadowolona grupa wraca do Konohy z uśmiechem na głowie lecz nie spodziewali się, że tajemniczy wysłanik Orochmiaru może być przed nami w wiosce dĄwięku.
Właśnie tak się stało. Kabuto przekazał antidotum swemu władcy. Orochmiaru udało się wyleczyć wszystkich swych wojowników w dwa dni ( dojście z konohy do wioski piasku zajmuje 3 dni). Uradowani wojownicy wrócili do rozwalonej Konohy. Udało się im połowę osób zaledwie w 4 dni wyleczyć! Właśnie w 5 dniu Orochimaru ma zamiar znów zaatakować!
I tak właśnie się stało. Zaledwie połowa Konohy stanęła do walki z wioską dĄwięku. Kakshi wraz z Naruto szukają Sasuke gdy go znaleĄli
Sasuke powiedział:
-Naruto znów się spotykamy lecz tym razem masz pomoc
-Bez chwili zastanowienia Naruto wraz z Kakshim go zaatakowali.
Sasuke bez najmniejszego kłopoty obronił się przed ich atakami
Kakashi ze zdziwieniem powiedział
-widzę, że zrobiłeś spore postępy, w takim razie użyje Chidori
-Gdy to zobaczył Naruto użył Rasengan.
Sasuke z uśmiechem na twarzy też użył Chidori. Kakashi niestety przegrał pod Sasuke ciosem. Został Naruto, który bieg na swego przyjaciela z techniką IV Hokage. Sasuke przyjął ten cios na siebie. Zadowolony Naruto myślał, że pokonał go, lecz się mylił. Sasuke został bez żadnej rany. Chwile póĄniej pojawił się Orochmiaru i powiedział
-Dosyć Sasuke, nie zapominaj po co tu przybyliśmy
-Chwile póĄniej Sasuke i Orochmaru znikneli.
Wojska dĄwięku się wycofują. Czy Konoha uratowana, lecz doszczędni zniszczona i jeszcze należy wybrać nowego Hokage!!!


 
 


Zajrzyj na Sztuki Walki Częstochowa jak i Filmiki MMA.
Nasza strona to skarbnica wiedzy o Dragon Ball, Naruto, Bleach oraz ogólnie Anime.
Posiadany Tapety, Gry, Odcinki Online, różne Multimedia, oraz spory dział Download.

Created by All4Net.pl - Strony Internetowe Częstochowa
   


Nasza strona Cinekball.pl poświęcona jest kultowej serii anime i mangi - Dragon Ball! Jeśli jesteś fanem tej serii, to na pewno dobrze trafiłeś. A jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Goku i jego przyjaciółmi, to na naszej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje!

Dragon Ball to jedna z najbardziej kultowych serii anime i mangi, która zyskała sobie ogromną popularność na całym świecie. Seria ta powstała w 1984 roku i została stworzona przez japońskiego mangakę, Akirę Toriyamę. Opowiada ona o przygodach młodego wojownika o imieniu Goku, który wraz ze swoimi przyjaciółmi stara się ocalić świat przed różnymi złowrogimi siłami. W serii tej pojawiają się też charakterystyczne postaci takie jak Vegeta, Piccolo, czy Bulma.

Seria Dragon Ball podzielona jest na kilka sezonów, z których najbardziej znane są "Dragon Ball", "Dragon Ball Z" oraz "Dragon Ball Super". W pierwszym sezonie poznajemy historię młodego Goku, który opuszcza swoją wyspę, aby poszukać tajemniczych kul smoka, które mogą spełnić jego życzenia. W kolejnych sezonach śledzimy dalsze przygody Gokua, a także jego syna Gohana, który okazuje się być mocniejszy od swojego ojca.

W serii Dragon Ball występuje wiele innych bohaterów, którzy pojawiają się w różnych momentach i pomagają Gokowi w walce ze złem. Do najważniejszych postaci należą m.in.: Piccolo - niegdyś złoczyńca, który połączył swoje siły z Gokiem, aby pokonać wspólnego wroga, Vegeta - książę wojowników z planety Vegeta, który początkowo był wrogiem Gokua, a następnie stał się jego sojusznikiem, oraz Bulma - genialna naukowiec, która pomaga Gokowi w odkrywaniu tajemnic kul smoka.

Na naszej stronie znajdziesz najważniejsze informacje na temat serii Dragon Ball - zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych fanów. Przedstawimy Ci historię serii, opowiemy o głównych bohaterach, a także przyjrzymy się wszystkim sezonami - od klasycznego "Dragon Ball", przez "Dragon Ball Z" aż po najnowszą odsłonę "Dragon Ball Super".

Nie zabraknie także informacji o mandze, filmach i grach video związanych z tą kultową serią. Na naszej stronie znajdziesz też ciekawostki i poradniki, które pomogą Ci jeszcze bardziej zanurzyć się w świecie Dragon Ball.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i odkrycia wszystkich tajemnic świata Dragon Ball!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Drugim anime które znalazło miejsce na Cinekball.pl jest jedna z najbardziej kultowych serii anime i mangi - Bleach! Jeśli jesteś fanem tej serii, to na pewno dobrze trafiłeś. A jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Shinigami i Hollowami, to na naszej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje!

Bleach to seria anime i mangi, która zyskała sobie ogromną popularność na całym świecie. Seria ta powstała w 2001 roku i została stworzona przez japońskiego mangakę, Tite Kubo. Opowiada ona historię chłopaka o imieniu Ichigo Kurosaki, który zyskuje moc Shinigamiego i wraz z drużyną przyjaciół stara się ocalić świat przed atakami Hollowów - duchów zmarłych, które przekształciły się w potwory.

Bleach to seria podzielona na kilka sezonów, z których najbardziej znane są "Bleach: The Substitute", "Bleach: The Arrancar", "Bleach: The Lost Agent" oraz "Bleach: The Thousand-Year Blood War". W pierwszym sezonie poznajemy historię Ichigo Kurosakiego, który zyskuje moc Shinigamiego po spotkaniu z Rukia Kuchiki - Shinigami z innej rzeczywistości. W kolejnych sezonach śledzimy dalsze przygody Ichigo i jego drużyny, a także pojawiają się nowe postacie, takie jak Ulquiorra Cifer czy Gin Ichimaru.

W serii Bleach występuje wiele innych postaci, które pojawiają się w różnych momentach i pomagają Ichigo w walce ze złem. Do najważniejszych postaci należą m.in.: Rukia Kuchiki - Shinigami, która przekazuje swoją moc Ichigo, Kisuke Urahara - właściciel sklepu z akcesoriami Shinigami, który pomaga Ichigo w walce ze złem oraz Sōsuke Aizen - jeden z najpotężniejszych Arrancarów, który staje się jednym z głównych wrogów Ichigo.

Na naszej stronie znajdziesz najważniejsze informacje na temat serii Bleach - zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych fanów. Przedstawimy Ci historię serii, opowiemy o głównych bohaterach, a także przyjrzymy się wszystkim sezonami - od "Bleach: The Substitute" aż po najnowszą odsłonę "Bleach: The Thousand-Year Blood War".

Seria Bleach to nie tylko anime, ale także manga. Manga jest japońską wersją komiksu i opowiada tę samą historię co anime, ale w inny sposób.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Trzecim anime które znalazło miejsce na Cinekball.pl jest jedna z najpopularniejszych serii anime i mangi - Naruto! Jeśli jesteś fanem tej serii, to na pewno dobrze trafiłeś. A jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z ninja, to na naszej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje!

Naruto to seria anime i mangi, która opowiada historię młodego ninja o imieniu Naruto Uzumaki. Seria ta powstała w 1999 roku i została stworzona przez japońskiego mangakę, Masashiego Kishimoto. Naruto to chłopiec, który marzy o zostaniu Hokage - liderem wioski ninja. Aby osiągnąć ten cel, musi przejść wiele trudnych prób i stawić czoła wielu wrogom.

Naruto to seria podzielona na wiele sezonów, z których najbardziej znane są "Naruto", "Naruto Shippuden" oraz "Boruto: Naruto Next Generations". W pierwszych sezonach poznajemy historię Naruto, który stara się zdobyć szacunek w swojej wiosce i zostać najlepszym ninja. Wraz z upływem czasu, Naruto staje się coraz silniejszy i zdolniejszy, a jego walka ze złem staje się coraz bardziej złożona.

W serii Naruto występuje wiele postaci, które towarzyszą Naruto w jego przygodach. Do najważniejszych postaci należą m.in.: Sasuke Uchiha - przyjaciel i rywal Naruto, który pragnie zemsty na swojej rodzinie, Sakura Haruno - przyjaciółka Naruto i uczennica Tsunade, która staje się jedną z najlepszych ninja medyków oraz Kakashi Hatake - nauczyciel i mentor Naruto, który naucza go nowych technik i strategii walki.

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie informacje na temat serii Naruto - zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych fanów. Przedstawimy Ci historię serii, opowiemy o głównych bohaterach, a także przyjrzymy się wszystkim sezonami - od "Naruto" aż po najnowszą odsłonę "Boruto: Naruto Next Generations".

Seria Naruto to nie tylko anime, ale także manga. Manga jest japońską wersją komiksu i opowiada tę samą historię co anime, ale w inny sposób. Na naszej stronie przedstawimy Ci również informacje o mandze oraz postaciach, które występują tylko w mandze.

Na naszej stronie znajdziesz również wiele ciekawostek na temat serii Naruto, takich jak np. fakty dotyczące postaci czy opisy różnych technik ninja. Będziemy również na bieżąco informować o nowych odcinkach i rozwoju serii. Dołącz do naszej społeczności i bądź na bieżąco.