Witaj na
         www.cinekball.pl

     Skarbnicy wiedzy na
     temat trzech anime,
    jakimi są Dragon Ball,
      Naruto oraz Bleach.

    Życzę miłego pobytu. 
 


»  News
»  Sklepik
»  Konkurs
»  Dotacje
»  Toplisty
»  Programy
»  Redakcja
»  Wymiana
»  Wyniki Sond
»  Historia Strony
»  Admin
»  FAQ»  Naruto ?
»  M. Kishimoto
»  Chakra
»  Klasyfikacja»  Gify

»  Gify

»  Środki Masowego Przekazu
Ilość osób online : 2

 
»  fans / fan ficki / Deagon Ball AZ - Dark Kaioshin Saga - Rozdział VI - Kto szuka Smoczych Kul?


Rozdział VI - Kto szuka Smoczych Kul?

Tenshinhan trenował, jak zwykle, na pustkowiu. Trzymał się z dala od cywilizacji od kiedy ta psychopatka, Lunch, zaczęła wszędzie za nim łazić. Później, gdy o Lunch słuch zaginął, Shinhan zdążył sie już przyzwyczaić do otwartych przestrzeni i nawet nie myślał o zamieszkaniu w mieście. Kiedyś był pretendentem do miana najsilniejszego wojownika najsilniejszy na planecie, ale te czasy minęły bezpowrotnie. Można powiedzieć, że jego życie okazało się jedną wielką porażką, dlatego nawet nie rozważał udziału w Tenkaichi Budokai, pomijając to, że o nim nie wiedział.
- Coś nie tak, Shinhan? - zapytał Chaozu.
- Nie, wszystko w porządku - Tenshinhan otrząsnął się z zamyślenia.
Uwagę Tenshinhana i Chaozu przykuł jakiś huk, a także nagły impuls energii. Shinhan zorientował się, że całkiem niedaleko od nich ktoś ostrzeliwał podłoże pociskami ki.
- Zostań tu Chaozu, muszę to sprawdzić.
- Jak mogłeś tak się dać pokonać? - zapytał Uubu Gotena.
- Sam nie wiem. Jakoś tak wyszło... Mówi się trudno, to nie koniec świata. Bardziej dziwi mnie to, że on wiedział o Super-Saiyanach.
- Co? Jesteś pewien? - zapytał Vegeta.
- Tak. Nazwał mnie "złotowłosym" Saiyanem.
- Dziwne.
Tymczasem na matę wstąpili Buu i drugi z fioletowych stworków - MDGSKR.
- Paaanieeee i paaaaanoooowieeee! Zapraszam na kolejną walkę, w której walczyć będzie doskonale znany wam Mr Buu, najlepszy uczeń Mr Satana!!
Rozległy się owacje i wiwaty, kilka transparentów "WE LOVE BUU" zaczęło powiewać w powietrzu.
- Jego przeciwnikiem będzie zawodnik o imieniu MDGSKR. - Mr Hahnowi prawie udało się wymówić to płynnie.
MDGSKR dostał niewielkie oklaski, ale raczej się tym nie przejął, wciąż uśmiechając się drapieżnie, podobnie jak KSTRK przed walką z Piccolo.
Rozległ się gong oznaczający początek walki.
Zielony stworek doskoczył do Buu zaczynając go okładać pięściami i nogami. Wszystkie ciosy jednak wbijały się tylko lekko w miękkie ciało demona, jak w gumę i nie wywierały żadnego poważniejszego efektu.
Zdziwiony MDGSKR odskoczył o pół metra do tyłu. Buu wyciągnął rękę w jego stronę i wystrzelił różowego ki-blasta, trafiając przeciwnika centralnie. Siła była idealnie wyliczona, MDGSKR doleciał prawie do samych trybun i upadł na ziemię.
- Zawodnik MDGSKR wyleciał za matę!!! Zwycięża zawodnik Buu, czego wszyscy się spodziewaliśmy.
Podniosła się ogromna wrzawa i Buu uśmiechnięty zszedł do poczekalni.
- Brawo Buu! To było piękne! - krzyknął Mr Satan.
- Buu mówił, że wygra.
MDGSKR także powrócił do poczekalni najwyraźniej nie przejmując się porażką, gdyż nadal był tak samo uśmiechnięty jak przed walką.
Tenshinhan doleciał do miejsca, gdzie wyczuł potężną ki. Przezornie pozostał niewidoczny. Widok nieco go zaskoczył. Dwie białowłose osoby, mężczyzna i kobieta (naprawdę ładna, musiał przyznać), przeszukiwały okolicę. Czego - nie ulegało wątpliwości, gdyż kobieta miała w ręce Smoczy Radar.
- Gdzie ta przeklęta kula? - potwierdził jeszcze domysły Ziemianina mężczyzna, z wściekłości strzelając pociskiem ki w jakąś skałę, z której została chmura kurzu.
- Uspokój się, Zidane. Musi gdzieś tu być. Ten radar jest dokładny.
Tenshinhan zamarł. Smocza Kula leżała tuż przed nim, tamci nie mogli jej widzieć, gdyż zasłaniała im ją skała za którą krył się trójoki wojownik. Tenshinhan nie wiedział kim są, ale czuł, że nie byłby w stanie się z nimi mierzyć. Musiał jednak zaryzykować...
Do wyjścia na matę szykowali się już drugi z białowłosych wojowników - ten wysoki i chudy, o imieniu Blank, oraz oczywiście Trunks.
- Trunks! Bądź ostrożny - poradził Goten, podchodząc do przyjaciela. - Najlepiej od razu przyjmij postać Super-Saiyana.
- Dzięki za radę, ale poradzę sobie sam. - Trunks nadal nie był w dobrym humorze.
- Dołóż mu, Trunks!!! - rzucił Uubu, kiedy półsaiyan wychodził z poczekalni.
- Masz na imię Trunks, tak? - upewnił się Blank, który także właśnie szedł na matę. - Miło cię poznać.
- Aha - odburknął fioletowowłosy.
Zawodnicy weszli na matę, a Mr Hahn odpowiednio ich zapowiedział, wkrótce rozległ się gong.
Półsaiyan zaatakował. Tym razem nie mógł przegrać, musiał udowodnić wszystkim, ojcu, Gotenowi, a przede wszystkim sobie, że potrafi walczyć. To prawda, że ostatnio niewiele trenował, ale miał dużo innych zajęć - w końcu, jego zadaniem było przejąć wkrótce jedną z największych firm na świecie.
Teraz jednak musiał pokazać, że jest prawdziwym Saiyanem.
O dziwo Blank bez trudu odparował jego atak, podobnie jak kilka następnych. Co więcej, białowłosy nawet nie ruszył się z miejsca po prostu przyjmując ciosy Trunksa na blok. Jego kontratak - prawy prosty w podbródek odepchnął syna Vegety o kilka kroków.
- Chyba jesteś za słaby, żeby ze mną walczyć.
- Jeszcze zobaczymy!! - rzucił Trunks, bez dalszej zwłoki przyjmując postać SSJ, jego bujna fryzura uniosła się w górę i zmieniła barwę, otoczyła go też charakterystyczna żółtopomarańczowa aura.
Oczy Blanka rozszerzyły się znacznie bardziej niż można by sądzić, że były w stanie. Poza tym zdoła jednak zachować pozory spokoju.
- Jak to możliwe? Przecież... twoje włosy! Nie ma fioletowowłosych Saiyanów! - ostatnie zdanie wypowiedział takim tonem, jakby próbował przekonać samego siebie o jego prawdziwości.
Trunks zaatakował, wyprowadzając kilka bardzo mocnych ciosów w korpus przeciwnika i poprawiając kopnięciem z półobrotu. Blank poleciał do tyłu, ale opanował sytuację unosząc się w górę.
Trunks wykonał charakterystyczne ruchy rękoma.
- BURNING ATTACK! - pomarańczowy pocisk ki poleciał w stronę białowłosego, który uniknął go o włos, Trunks jednak wykorzystał ten atak tylko jako odwrócenie uwagi i znalazł się tuż za przeciwnikiem uderzając go w plecy.
Trafił w widmo - Blank nie nabrał się na ten stary numer.
Białowłosy pojawił się nad przeciwległym końcem maty, wykonując bardzo znajome gesty.
- BURNING ATTACK!!!
- Co!? - zdążył się zdziwić Trunks zanim nie trafił go pocisk ki uformowany w znany mu doskonale atak, na szczęście nie dość silny by zrobić mu poważną krzywdę. Po odzyskaniu kontroli nad lotem syn Vegety wylądował na macie, próbując otrząsnąć się z szoku. Blank także opadł na matę.
Trunks chciał coś powiedzieć, ale nie mógł znaleźć słów. Zamiast tego zaatakował. Zdematerializował się w połowie drogi do przeciwnika, pojawił tuż przed nim i zadając potężny cios w szczękę. Następnie podciął Blanka i kopnięciem wyrzucił do góry. Po raz drugi użył swego markowego Burning Attack. Pocisk ki trafił lecącego bezwładnie białowłosego, który dopiero wtedy wyhamował w powietrzu. Trunks zjawił się tuż za nim i uderzył, trafiając oczywiście w widmo. Blank zaatakował z rozpędu, próbując uderzyć przeciwnika łokciem od tyłu, jednak i jego cios przeleciał przez sylwetkę przeciwnika - to także był efekt użycia Zanzoken.
- KAMEHAMEHA! - krzyknął Trunks, posyłając potężną falę ki w plecy rywala. Blank oberwał w powietrzu i, pchnięty strumieniem energii, rozbił się na macie, przy jednoczesnej eksplozji. Półsaiyan wylądował obok. Blank tymczasem nie podnosił się, leżąc wśród nieco zniszczonego pola walki.
- Zawodnik Blank leży. Zaczynam liczenie. 1.. 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9...
Białowłosy drgnął, podnosząc się na chwilę na przedramionach, jednak po sekundzie czy dwóch znowu upadł.
- I 10! Przez nokaut zwycięża zawodnik Trunks!!
Trunks uśmiechnął się niepewnie. Nie słysząc nawet wrzawy i oklasków jakie podniosły się na widowni. Dotarł do niego tylko głos jego siostry krzyczącej:
- Widzieliście? To mój brat!
Trunks półprzytomny zszedł z maty. Udało mu się! Udowodnił, że jest prawdziwym Saiyanem!
Tenshinhan złapał Smoczą Kulę i używając maksimum mocy, zaczął uciekać, oczywiście wybierając inny kierunek niż ten, w którym zostawił Chaozu. Białowłosi błyskawicznie zorientowali się w sytuacji i rzucili się w pościg za trójokim. Byli szybsi.
Tenshinhan odwrócił się w ich stronę umieszczając wolną rękę w okolicy głowy.
- TAYOKEN!
Oślepiający błysk światła zalał okolicę pozbawiając Zidane'a i jego towarzyszkę wzroku.
- A to da wam do myślenia! - powiedział Tenshinhan, chowając smoczą Kulę za pasem. - KIKOHO!!!
Potężna fala ki objęła swoim zasięgiem oboje białowłosych, którzy padli na ziemię bez przytomności, Łysy wojownik po raz kolejny udowodnił, że jego Kikoho zdecydowanie jest najpotężniejszym istniejącym atakiem ki.
Trójoki, nie tracąc więcej czasu, podążył w stronę pałacu Dende'go, gdzie spodziewał się zastać Piccolo. Tą Smoczą Kulą musiał zaopiekować się ktoś silniejszy.
- Brawo Trunks! Dałeś mu popalić! - gorączkował się Goten. - Ale skąd on znał twoją technikę?
- Pojęcia nie mam. - Trunks wzruszył ramionami. - Dużo mu ona jednak nie pomogła.
- Strasznie długo się męczyłeś jak na walkę z takim cieniasem - zauważył złośliwie Vegeta.
Fioletowowłosy wyglądał jakby miał się zaraz na niego rzucić, ale między Uubu wszedł pomiędzy nich.
- Spokojnie, musicie się teraz kłócić?
Trunks warknął tylko, a jego ojciec prychnął. Na tym rozmowa się zakończyła.
- Zapraszam na matę panów Vegetę i Blade'a.
Książę odszedł bez słowa, nie reagując na słowa Uubu, który życzył mu powodzenia i wszedł na matę. Jego przeciwnik - wyjątkowo blady, ciemnowłosy zawodnik nie kazał na siebie długo czekać.
- PANIE I PANOWIE!!! - wydarł się do mikrofonu Mr Hahn. - Mam zaszczyt zapowiedzieć kolejną walkę, która rozegra się pomiędzy zawodnikami Vegetą i Blade'em!
Saiyan uśmiechnął się po swojemu, paskudnie. Blade nie pozostał mu dłużny, ci zawodnicy najwyraźniej do siebie pasowali.

Koniec rozdziału szóstego.

Dwóch na jednego, czyli kto został zdyskwalifikowany?


 
 


Zajrzyj na Sztuki Walki Częstochowa jak i Filmiki MMA.
Nasza strona to skarbnica wiedzy o Dragon Ball, Naruto, Bleach oraz ogólnie Anime.
Posiadany Tapety, Gry, Odcinki Online, różne Multimedia, oraz spory dział Download.

Created by All4Net.pl - Strony Internetowe Częstochowa
   


Nasza strona Cinekball.pl poświęcona jest kultowej serii anime i mangi - Dragon Ball! Jeśli jesteś fanem tej serii, to na pewno dobrze trafiłeś. A jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Goku i jego przyjaciółmi, to na naszej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje!

Dragon Ball to jedna z najbardziej kultowych serii anime i mangi, która zyskała sobie ogromną popularność na całym świecie. Seria ta powstała w 1984 roku i została stworzona przez japońskiego mangakę, Akirę Toriyamę. Opowiada ona o przygodach młodego wojownika o imieniu Goku, który wraz ze swoimi przyjaciółmi stara się ocalić świat przed różnymi złowrogimi siłami. W serii tej pojawiają się też charakterystyczne postaci takie jak Vegeta, Piccolo, czy Bulma.

Seria Dragon Ball podzielona jest na kilka sezonów, z których najbardziej znane są "Dragon Ball", "Dragon Ball Z" oraz "Dragon Ball Super". W pierwszym sezonie poznajemy historię młodego Goku, który opuszcza swoją wyspę, aby poszukać tajemniczych kul smoka, które mogą spełnić jego życzenia. W kolejnych sezonach śledzimy dalsze przygody Gokua, a także jego syna Gohana, który okazuje się być mocniejszy od swojego ojca.

W serii Dragon Ball występuje wiele innych bohaterów, którzy pojawiają się w różnych momentach i pomagają Gokowi w walce ze złem. Do najważniejszych postaci należą m.in.: Piccolo - niegdyś złoczyńca, który połączył swoje siły z Gokiem, aby pokonać wspólnego wroga, Vegeta - książę wojowników z planety Vegeta, który początkowo był wrogiem Gokua, a następnie stał się jego sojusznikiem, oraz Bulma - genialna naukowiec, która pomaga Gokowi w odkrywaniu tajemnic kul smoka.

Na naszej stronie znajdziesz najważniejsze informacje na temat serii Dragon Ball - zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych fanów. Przedstawimy Ci historię serii, opowiemy o głównych bohaterach, a także przyjrzymy się wszystkim sezonami - od klasycznego "Dragon Ball", przez "Dragon Ball Z" aż po najnowszą odsłonę "Dragon Ball Super".

Nie zabraknie także informacji o mandze, filmach i grach video związanych z tą kultową serią. Na naszej stronie znajdziesz też ciekawostki i poradniki, które pomogą Ci jeszcze bardziej zanurzyć się w świecie Dragon Ball.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i odkrycia wszystkich tajemnic świata Dragon Ball!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Drugim anime które znalazło miejsce na Cinekball.pl jest jedna z najbardziej kultowych serii anime i mangi - Bleach! Jeśli jesteś fanem tej serii, to na pewno dobrze trafiłeś. A jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Shinigami i Hollowami, to na naszej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje!

Bleach to seria anime i mangi, która zyskała sobie ogromną popularność na całym świecie. Seria ta powstała w 2001 roku i została stworzona przez japońskiego mangakę, Tite Kubo. Opowiada ona historię chłopaka o imieniu Ichigo Kurosaki, który zyskuje moc Shinigamiego i wraz z drużyną przyjaciół stara się ocalić świat przed atakami Hollowów - duchów zmarłych, które przekształciły się w potwory.

Bleach to seria podzielona na kilka sezonów, z których najbardziej znane są "Bleach: The Substitute", "Bleach: The Arrancar", "Bleach: The Lost Agent" oraz "Bleach: The Thousand-Year Blood War". W pierwszym sezonie poznajemy historię Ichigo Kurosakiego, który zyskuje moc Shinigamiego po spotkaniu z Rukia Kuchiki - Shinigami z innej rzeczywistości. W kolejnych sezonach śledzimy dalsze przygody Ichigo i jego drużyny, a także pojawiają się nowe postacie, takie jak Ulquiorra Cifer czy Gin Ichimaru.

W serii Bleach występuje wiele innych postaci, które pojawiają się w różnych momentach i pomagają Ichigo w walce ze złem. Do najważniejszych postaci należą m.in.: Rukia Kuchiki - Shinigami, która przekazuje swoją moc Ichigo, Kisuke Urahara - właściciel sklepu z akcesoriami Shinigami, który pomaga Ichigo w walce ze złem oraz Sōsuke Aizen - jeden z najpotężniejszych Arrancarów, który staje się jednym z głównych wrogów Ichigo.

Na naszej stronie znajdziesz najważniejsze informacje na temat serii Bleach - zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych fanów. Przedstawimy Ci historię serii, opowiemy o głównych bohaterach, a także przyjrzymy się wszystkim sezonami - od "Bleach: The Substitute" aż po najnowszą odsłonę "Bleach: The Thousand-Year Blood War".

Seria Bleach to nie tylko anime, ale także manga. Manga jest japońską wersją komiksu i opowiada tę samą historię co anime, ale w inny sposób.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Trzecim anime które znalazło miejsce na Cinekball.pl jest jedna z najpopularniejszych serii anime i mangi - Naruto! Jeśli jesteś fanem tej serii, to na pewno dobrze trafiłeś. A jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z ninja, to na naszej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje!

Naruto to seria anime i mangi, która opowiada historię młodego ninja o imieniu Naruto Uzumaki. Seria ta powstała w 1999 roku i została stworzona przez japońskiego mangakę, Masashiego Kishimoto. Naruto to chłopiec, który marzy o zostaniu Hokage - liderem wioski ninja. Aby osiągnąć ten cel, musi przejść wiele trudnych prób i stawić czoła wielu wrogom.

Naruto to seria podzielona na wiele sezonów, z których najbardziej znane są "Naruto", "Naruto Shippuden" oraz "Boruto: Naruto Next Generations". W pierwszych sezonach poznajemy historię Naruto, który stara się zdobyć szacunek w swojej wiosce i zostać najlepszym ninja. Wraz z upływem czasu, Naruto staje się coraz silniejszy i zdolniejszy, a jego walka ze złem staje się coraz bardziej złożona.

W serii Naruto występuje wiele postaci, które towarzyszą Naruto w jego przygodach. Do najważniejszych postaci należą m.in.: Sasuke Uchiha - przyjaciel i rywal Naruto, który pragnie zemsty na swojej rodzinie, Sakura Haruno - przyjaciółka Naruto i uczennica Tsunade, która staje się jedną z najlepszych ninja medyków oraz Kakashi Hatake - nauczyciel i mentor Naruto, który naucza go nowych technik i strategii walki.

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie informacje na temat serii Naruto - zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych fanów. Przedstawimy Ci historię serii, opowiemy o głównych bohaterach, a także przyjrzymy się wszystkim sezonami - od "Naruto" aż po najnowszą odsłonę "Boruto: Naruto Next Generations".

Seria Naruto to nie tylko anime, ale także manga. Manga jest japońską wersją komiksu i opowiada tę samą historię co anime, ale w inny sposób. Na naszej stronie przedstawimy Ci również informacje o mandze oraz postaciach, które występują tylko w mandze.

Na naszej stronie znajdziesz również wiele ciekawostek na temat serii Naruto, takich jak np. fakty dotyczące postaci czy opisy różnych technik ninja. Będziemy również na bieżąco informować o nowych odcinkach i rozwoju serii. Dołącz do naszej społeczności i bądź na bieżąco.