Witaj na
         www.cinekball.pl

     Skarbnicy wiedzy na
     temat trzech anime,
    jakimi są Dragon Ball,
      Naruto oraz Bleach.

    Życzę miłego pobytu. 
 


»  News
»  Sklepik
»  Konkurs
»  Dotacje
»  Toplisty
»  Programy
»  Redakcja
»  Wymiana
»  Wyniki Sond
»  Historia Strony
»  Admin
»  FAQ»  Naruto ?
»  M. Kishimoto
»  Chakra
»  Klasyfikacja»  Gify

»  Gify

»  Środki Masowego Przekazu

Zobacz System reklamy Test
a także .
Ilość osób online : 1

 
»  hit / www.animedream.boo.pl


AnimeDream - www.animedream.boo.pl


Po wejściu od razu widzimy że strona robiona na system vortalu których ja nie jestem zwolennikiem :( No ale może się przekonam ? Zobaczymy ... chociaż odrazu widać że jest on bardzo dobrze przerobiony pod stronę a nie strona pod vortal. Jak wiemy vortal daje większe możliwości, nie tylko dla osób zarejestrowanych w serwisie a także dla statystyk czy komentarzy poszczególnych działów co w przyszłości na pewno zaowocuje.

Grafika pod stronę jest w sumie skromna ale klimatowa, widzimy także pasek ze wstawką reklamową z google która w sumie jest tak wpasowana że nawet nam nie zawadza za co plus. Poza tą reklamą jest jeszcze kilka innych które w sumie także nie przeszkadzają w oglądaniu strony, jeżeli tylko pomagają stronie i autorowi niech sobie są jednak jeżeli autor nic na tym większego nie ma to jednak bym je usunął :)

Mamy wstawioną na stronę główną także wyszukiwarkę, nie jest to pomysł chyba trafiony, przynajmniej jak dla mnie. Znajdziemy tu także kilka wyróżnień dla strony, przez co widać że autor dba by strona była zauważana w sieci nie tylko na scenie anime ale również i poza nią. Jest tu także forum które jest wbudowane w stronę co bardzo sobie cenię. Jest także toplista, niestety zrobiona w osobnym serwisie i nawet nie przypominająca wyglądu strony. tworzony jest także powoli katalog stron, w sumie nie mam pojęcia po co ale może komuś się przyda :) bynajmniej pomysł też ciekawy. Mamy też konkurs dla fanów przez co zainteresowanie na pewno rośnie, do wygrania manga, ale pamiętajmy że to przede wszystkim dobra zabawa :P

Bardzo podoba mi się pomysł że możemy zobaczyć newsy w kategoriach tematycznych i sobie je przejrzeć. Informacje są podzielone także tematycznie jednak jak dla mnie są one trochę za głęboko w nawigacji strony, mają one także dosyć sporo literówek, pisane są one dobrze, fajnym pomysłem okazało się ukazanie kilku form przemian bohaterów Dragon Balla.

Galeria oraz multimedia nie są już tak rozbudowane i co niestety mnie jak i pewnie innych internautów boli no ale trudno, w przyszłości na pewno będzie lepiej :)

Ogólnie strona jest bardziej rozbudowana pod "obsługę" internautów niż pod wiadomości i różnego rodzaju dodatki z anime, jednak przyszłość ma na pewno zagwarantowaną możemy tylko czekać i patrzeć jak się ona rozwija. Dostaje ona więc odemnie 7 pkt, życzę dalszych sukcesów ...


Tylko , jak również .


 
 


Zajrzyj na Sztuki Walki Częstochowa jak i Filmiki MMA.
Nasza strona to skarbnica wiedzy o Dragon Ball, Naruto, Bleach oraz ogólnie Anime.
Posiadany Tapety, Gry, Odcinki Online, różne Multimedia, oraz spory dział Download.

Created by All4Net.pl - Strony Internetowe Częstochowa