Witaj na
         www.cinekball.pl

     Skarbnicy wiedzy na
     temat trzech anime,
    jakimi są Dragon Ball,
      Naruto oraz Bleach.

    Życzę miłego pobytu. 
 


»  News
»  Sklepik
»  Konkurs
»  Dotacje
»  Toplisty
»  Programy
»  Redakcja
»  Wymiana
»  Wyniki Sond
»  Historia Strony
»  Admin
»  FAQ»  Naruto ?
»  M. Kishimoto
»  Chakra
»  Klasyfikacja»  Gify

»  Gify

»  Środki Masowego Przekazu

Zobacz System reklamy Test
a także .
Ilość osób online : 1

 
»  hit / www.dbdop.glt.pl


Dragon Ball Destiny of Power - www.dbdop.glt.pl


Wchodząc na stronę możemy zobaczyć dużo wszystkiego, więc ... zaczynamy przeglądać :)

W sumie zaczniemy od wyglądu ponieważ on chyba najbardziej rzuca się na pierwsze spojrzenie. Można powiedzieć że znajdziemy tutaj dużo elementów, przynajmniej tak to wygląda, jednak przyglądając się uważniej zauważymy że wcale tak dużo elementów nie jest tutaj zrobionych graficznie w sposób powiedzmy zaawansowany, kolory ogólnie niestety smutne, są lekkie rozjaśniacze jednak prawdę pisząc dosyć tu ponuro :) Jednak wszystko łądnie nam się prezentuje. Szkoda tylko że niektóre rzeczy nie są wyśrodkowane tylko jest wrzucone tak żeby tylko było.

Widzę dział historia .. wchodzę i ... zonk :( No cóż, trudno nawet najlepszym się zdarza o czymś zapomnieć. A więc jedziemy dalej. Przeczytałem artykuł myśląc że może być ciekawy, no cóż .. Niestety nie był, tekst pisany dosyć marnie, w innych działach było zdecydowanie lepiej chociaż też mam zastrzeżenia do języka jakimi są one pisane, poza tym niektóre z obrazków nie wyświetlały się.

Dalej multimedia, i tu znowu zonk ponieważ nie wyświetlają nam się fan arty, mówię tutaj o linku ponieważ miniaturki są. Odcinku nr 1 też nie dane jest mi sobie ściągnąć ponieważ serwer osiągnął przekroczył swój limit ... Reszta multimedii ogólnie działa jednak powiedziałbym że jest dość nudna :(

Ogólnie więcej nic tu ciekawego już chyba a raczej na pewno nie znajdziemy :) Ciekawym pomysłem jest turniej który jest teraz prowadzony na stronie. Możemy podsumować więc iż fajnie że storna istnieje w sieci, jednak przydałoby się kilka poprawek by była ona zdecydowanie lepsza. Z czystym sumieniem wystawiam mocne 5 pkt :)


Tylko , jak również .


 
 


Zajrzyj na Sztuki Walki Częstochowa jak i Filmiki MMA.
Nasza strona to skarbnica wiedzy o Dragon Ball, Naruto, Bleach oraz ogólnie Anime.
Posiadany Tapety, Gry, Odcinki Online, różne Multimedia, oraz spory dział Download.

Created by All4Net.pl - Strony Internetowe Częstochowa