Witaj na
         www.cinekball.pl

     Skarbnicy wiedzy na
     temat trzech anime,
    jakimi są Dragon Ball,
      Naruto oraz Bleach.

    Życzę miłego pobytu. 
 


»  News
»  Sklepik
»  Konkurs
»  Dotacje
»  Toplisty
»  Programy
»  Redakcja
»  Wymiana
»  Wyniki Sond
»  Historia Strony
»  Admin
»  FAQ»  Naruto ?
»  M. Kishimoto
»  Chakra
»  Klasyfikacja»  Gify

»  Gify

»  Środki Masowego Przekazu

Zobacz System reklamy Test
a także .
Ilość osób online : 2

 
»  hit / www.dbum.pl


Dragon Ball - Ultimate Majin - www.dbum.pl


To zaczymany kolejną już ocenę strony związaną z m&a :)

Możemy odrazu zauważyć że graficznie strona jest bardzo dobrze dopracowana, każdy najmniejszy szczególik, przy czym jest starannie wykonana. Po wejściu na Ultimate Majin możemy zauważyć jaki klimat ma strona którą stworzyli autorzy i chcieli pokazać światu. Możemy także zauważyć że oprócz tego co widoczne wszystko co niewidoczne czyli kod strony (html) jest pisany poprawnie przez co napoewno zwiększa to wartość serwisu.

Przeglądając ile osób liczy redakcja trzeba zauważyć że nie jest to jedna czy dwie osoby bo aż sześć lecz niestety te liczby nie przekładają się na pracę którą oni wykonują ponieważ wszystko robi jedna osoba, Rocky, pogoń trochę redakcję ! Jest tutaj forum, irc oraz księga gości, dochodą do tego newsy i wychodzi że każdy odwiedzający stronę może na pewno znaleść sobie jakiś kącik do wypowiedzi. Widać także losowy screen oraz sondę dla internautów czyli pierdółki które zawsze się przydadzą. Jest także toplista dla innych stron z tej tematyki która jest graficzne dobrze dopasowana do strony głównej.

I dochodzimy do infa po którego otwarciu muszę stwierdzić że aż chciało mi się je czytać co naprawdę jest rzadkością ... Działy są ciekawie, starannie napisane przy czym ciekawie ubrane w obrazki, całość naprawdę zasługuję na wielki plus ponieważ aż zachciało mi się poprawiać działy na mojej stronie patrząc na konkurencję :) Jednak przydało by się jeszcze kilka działów by poszerzać wiedzę młodych jak i starych fanów Dragon Balla. Są także artykuły które już tak bardzo mi się niestety nie podobają oraz recenzje które są bardzo fajnie zrobione. Także możemy poczytać prace fanów którzy widzimy jak starają się wspierać stronę tekstami oraz obrazkami własnej roboty których znajdziemy tu sporo jak i finansowo.

Jest jednak i jedna sprzeczność ... czytając jeden z artykułów że na stronie nigdy nie znajdziemy odcinków ... a przeglądając multimedia .. znalałem właśnie odcinki :) Ciekawe, no ale lepiej dla wszystkich że i one są na stronie, co nie znaczy że to co się pisze powinno się łamać. Mamy też potężną galerię screenów oraz avartarów która na pewno zasługuje na uwagę. Pozatym są też obrazki 3d, kilka gier, muzyka i teledyski oraz tapety czyli nie najgorzej. Szkoda tylko że nie są na tym samym serwerze co strona ale myślę że jakoś można to wybaczyć.

Strona zasługuje na ocenę 8 z plusem, jest ona naprawdę wyśmienita chociaż zawsze może być lepsza, więcej działów, więcej multimedii bo jakby nie patrzeć i właśnie przez multimedia anime są promowane, dalej trzymać na takim poziomie a strona na pewno nie zostanie zapomniana.


Tylko , jak również .


 
 


Zajrzyj na Sztuki Walki Częstochowa jak i Filmiki MMA.
Nasza strona to skarbnica wiedzy o Dragon Ball, Naruto, Bleach oraz ogólnie Anime.
Posiadany Tapety, Gry, Odcinki Online, różne Multimedia, oraz spory dział Download.

Created by All4Net.pl - Strony Internetowe Częstochowa