Witaj na
         www.cinekball.pl

     Skarbnicy wiedzy na
     temat trzech anime,
    jakimi są Dragon Ball,
      Naruto oraz Bleach.

    Życzę miłego pobytu. 
 


»  News
»  Sklepik
»  Konkurs
»  Dotacje
»  Toplisty
»  Programy
»  Redakcja
»  Wymiana
»  Wyniki Sond
»  Historia Strony
»  Admin
»  FAQ»  Naruto ?
»  M. Kishimoto
»  Chakra
»  Klasyfikacja»  Gify

»  Gify

»  Środki Masowego Przekazu

Zobacz System reklamy Test
a także .
Ilość osób online : 2

 
»  hit / www.magicanime.prv.pl


The Magic World of Anime - www.magicanime.prv.pl


Nareszcie jakaś ładna graficznie strona ... Spokojne i ładnie dobrane kolory to zalety strony które rzucają się nam w oczy od razu. Widzimy też fajne flashowe logo które również przykuwa naszą uwagę na chwilę gdy poruszamy po nim myszką. Niby jest reklama innej strony jednak tak wkomponowana w całość że w zupełności nam ona nie przeszkadza.

Przechodząc dalej ... Mamy bardzo fajną księgę gości z której nie chcemy od razu uciekać a zwiedzać ją czytając dalej wpisy innych ponieważ są one barwnie zrobione. Niestety forum nie działa jak i anime radio :/ Widnieje także zegarek który w niczym nam nie pomaga ale i nie przeszkadza a jednak ładnie się prezentuję na stronie.

Szkoda że prawie wogóle nie ma tekstów ponieważ te nieliczne które są, czyta się super ponieważ nie dość że są na dobrym poziomie to również są one ciekawe, szkoda że obrazki nie są wkomponowane w tło no ale to już szczególik ponieważ i tak jakieś gdzieś się tam znajdują. Bardzo wąsko o Mandze i Anime, szerzej o Japonii ale wszystko tak jak już pisałem ciekawe.

Mamy także download ... a może mieliśmy ponieważ czytając newsa widzimy że niestety nie działają ponieważ autor serwisu stracił serwer od multimedii. Przy czym muszę tu dodać że przeszkadza mi to że internauta nie ma się gdzie wypowiedzieć oprócz księgi gości ale tam prowadzić rozmowy jest dosyć nieporęcznie. Gdyby nie serwer to trzeba przyznać że było w czym wybierać, trochę filmików i bardzo dobre działy muzyczne robią swoje. Mamy .. mieliśmy także do ściągnięcia odcinki anime jak i trochę z grafiki.

Podsumowując ... danych jest mało ale na wysokim poziomie, autor powinien dalej prowadzić serwis a nie porzucać, jako że stracił jeden serwer powinien starać się o nowy ... trzeba próbować a nie poddawać się, zwłaszcza że jest o co, przyznaję stronie 5 pkt za poziom jaki prezentuje pomimo braku informacji.


Tylko , jak również .


 
 


Zajrzyj na Sztuki Walki Częstochowa jak i Filmiki MMA.
Nasza strona to skarbnica wiedzy o Dragon Ball, Naruto, Bleach oraz ogólnie Anime.
Posiadany Tapety, Gry, Odcinki Online, różne Multimedia, oraz spory dział Download.

Created by All4Net.pl - Strony Internetowe Częstochowa