Witaj na
         www.cinekball.pl

     Skarbnicy wiedzy na
     temat trzech anime,
    jakimi są Dragon Ball,
      Naruto oraz Bleach.

    Życzę miłego pobytu. 
 


»  News
»  Sklepik
»  Konkurs
»  Dotacje
»  Toplisty
»  Programy
»  Redakcja
»  Wymiana
»  Wyniki Sond
»  Historia Strony
»  Admin
»  FAQ»  Naruto ?
»  M. Kishimoto
»  Chakra
»  Klasyfikacja»  Gify

»  Gify

»  Środki Masowego Przekazu

Zobacz System reklamy Test
a także .
Ilość osób online : 1

 
»  hit / www.rendan.ovh.org


Rendan.ovh.org - www.rendan.ovh.org


Po wejściu w adres powiedziałem ... wow ... Wstawka flashowa ... ciekawe co będzie dalej ... Niestety dalej już nie jest tak kolorowo :( Na forum pustka, nawet jednego posta nie ma ... Więc po co ono wogóle jest ? Wersja angielska jest bardzo podobna do polskiej ... W sumie jest identyczna ... po co też więc jest napisane wejście w dwóch językach ? No ale przejdĄmy dalej ...

Możemy zauważyć jakąś grafikę jednak nie jest ona taka, jakiej wszyscy byśmy oczekiwali. Żeby przejrzeć działy trzeba się zalogować lecz by to zrobić trzeba się oczywiście zarejestrować. Nie powiem ale poświęciłem ponad 5 minut że to zrobić, przeciętny internauta pewnie dawno by już wyszedł, rejestracja i logowanie jest zupełnie Ąle umieszczona a na dodatek nie przystosowana pod różne przeglądarki, stąd też te kłopoty. Nawigacja na stronie jest inna niż na różnych stronach jednak nie jest ona lepsza a wręcz jak dla mnie gorsza.

O artykułach możemy powiedzieć że jest ich sporo, są ciekawe jednak niektóre zawierają błędy, nie tyle ortograficzne co błędy o fabule Naruto, niektóre działy są natomiast za skromnie opisane.

Multimedii nie zobaczymy tu za dużo ... Moją uwagę przykuło miejsce po lewej stronie gdzie za każdym razem jak zmienimy dział jest zupełnie inny licznik, chyba nie jest to za ciekawe rozwiązanie na mierzenie statystyk dla różnych podstron.

Ogólnie strona dostaje więc 3 pkt, gdyby nie wysłała swojego zgłoszenia do hita to pewnie bym wogóle na nią nie wpadł gdyż no niestety ale nie widziałem jej jeszcze ... na pewno więc powinna postarać się bardziej o reklamę :)


Tylko , jak również .


 
 


Zajrzyj na Sztuki Walki Częstochowa jak i Filmiki MMA.
Nasza strona to skarbnica wiedzy o Dragon Ball, Naruto, Bleach oraz ogólnie Anime.
Posiadany Tapety, Gry, Odcinki Online, różne Multimedia, oraz spory dział Download.

Created by All4Net.pl - Strony Internetowe Częstochowa