Witaj na
         www.cinekball.pl

     Skarbnicy wiedzy na
     temat trzech anime,
    jakimi są Dragon Ball,
      Naruto oraz Bleach.

    Życzę miłego pobytu. 
 


»  News
»  Sklepik
»  Konkurs
»  Dotacje
»  Toplisty
»  Programy
»  Redakcja
»  Wymiana
»  Wyniki Sond
»  Historia Strony
»  Admin
»  FAQ»  Naruto ?
»  M. Kishimoto
»  Chakra
»  Klasyfikacja»  Gify

»  Gify

»  Środki Masowego Przekazu

Zobacz System reklamy Test
a także .
Ilość osób online : 1

 
»  hit / www.sayanspage.glt.pl


Sayans Page - www.sayanspage.glt.pl


Pierwsze co rzuca nam się w oczy to oczywiście grafika, a ta jest tu nienajgorsza, ładnie wykonana choć wszystko jest tu jakby schematyczne, całość zrobiona na szaro gdzie widzimy w logu wybijającą na pierwszy plan kolorową postać która całościowo wygląda nieźle. W menu odpowiednie kategorie są podzielone poprzez obrazki które dosyć różnią się od siebie i niestety nie pasują do całości serwisu, pomysł dobry jednak wykonanie gorsze :) Pozatym tło w newsach robi nam niewyraźne napisy do odczytania, w działach jest już ono jednokolorowe dlatego też jest tam zdecydowanie lepiej.

Do panelu logowania nie mam zastrzeżeń, ładnie zrobiony, jednak wchodząc na listę użytkowników razi mnie kolor tła który się tam znajduje. Dalej wchodzę na forum które jednak różni się graficznie od strony. Księga gości fajnie zrobiona, odczytuje sobie sama informacje o zalogowanym użytkowniku. Mam natomiast zastrzeżenia co do niektórych odpowiedzi w quizie jaki jest dostępny na stronie nie mówiąc już o tym że możemy go rozwiązać przeglądając tylko dział ciekawostki. Mamy także dostępnego shoutboxa jak i sondę które gdzieś tam znajdują swoje miejsce na stronie. Ogólnie jednak za różne dodatkowe rzeczy należy się plus stronie jednak teraz przechodzę do tego co miśki lubią najbardziej czyli rzeczy które najbardziej budują stronę.

No i tak na naszej recenzowanej stronie informacje które może przeczytać odwiedzająca osoba są w dużej większości można by powiedzieć okrojone, niektóre działy ze swoimi informacjami ogólnie są tylko żeby wyglądało że coś jest, niezawierając jakiś istotnych rzeczy, tylko kilka działów jest dobrze napisanych jednak kilka to za mało dla przeciętnego internauty. Druga sprawa to obrazki w działach informacyjnych, jak dla mnie ogólnie są powiedziałbym po prostu brzydkie i niepasujące ... Różna wielkość oraz dziwne kolory jak i inne rzeczy przyczyniają się do mojego niezadowolenia. Oczywiście dobrym punktem zaczepienia jest możliwość zostawienia swojego komentarza pod danym działem i wypoeidzenia swoich odczuć, jednak bardzo mi się nie podoba to .. a nawet wkurza banowanie osób które negatywnie się wypowiedziały w stosunku do danego działu. Internet to przede wszystkim wolność słowa czy komuś się to podoba czy nie poza tym takie komentarze powinny zmusić twórcę do poprawienia tego a nie nauczenia czegoś internauty ponieważ wtedy nie odwiedzi już tej strony.

Co do działów z multimediami ... Dwa pierwsze działy dwa minusy ... ech ... Pierwszy to Cellsy w którym ich nie znajdziemy bo tam znajdują się tapety, więc po co inaczej nazywać dział ? Drugi to torrenty gdzie tło mówi samo za siebie .. no chyba że to był zamysł twórcy. Odcinki odcinkami, nie są na serwerze strony lecz na serwisach do umieszczenia plików, nie jestem zbyt wielkim fanem takiego umieszczania rzeczy gdyż niepotrzebnie zapychają one serwery i potem zawsze są tylko jakieś problemy, no ale ta metoda ma także swoich zwolenników. Lubię rysunki w kodzie ASCII lecz ... no coż ... Za dużo sobie ich tu nie pooglądałem ... Jeżeli nie wiadomo jak je umieszczać to lepiej dać sobie z tym spokój. Nie podoba mi się także że gdy już mamy dział tapety, niestety nie możemy ich sobie zobaczyć przed pobraniem :/

To chyba z grubsza tyle co ciekawego udało mi się wyłapać ze strony. Mam nadziej że po tej recenzji autor zatrze ręce i weźmie się do pracy a wtedy na stronie naprawdę będzie widać kawał dobrej roboty, na dzień dzisiejszy jednak wystawiam stronie 5 pkt z minusem.


Tylko , jak również .


 
 


Zajrzyj na Sztuki Walki Częstochowa jak i Filmiki MMA.
Nasza strona to skarbnica wiedzy o Dragon Ball, Naruto, Bleach oraz ogólnie Anime.
Posiadany Tapety, Gry, Odcinki Online, różne Multimedia, oraz spory dział Download.

Created by All4Net.pl - Strony Internetowe Częstochowa