Witaj na
         www.cinekball.pl

     Skarbnicy wiedzy na
     temat trzech anime,
    jakimi są Dragon Ball,
      Naruto oraz Bleach.

    Życzę miłego pobytu. 
 


»  News
»  Sklepik
»  Konkurs
»  Dotacje
»  Toplisty
»  Programy
»  Redakcja
»  Wymiana
»  Wyniki Sond
»  Historia Strony
»  Admin
»  FAQ»  Naruto ?
»  M. Kishimoto
»  Chakra
»  Klasyfikacja»  Gify

»  Gify

»  Środki Masowego Przekazu

Zobacz System reklamy Test
a także .
Ilość osób online : 2

 
»  hit / www.ssjplanet.ovh.org


SSJ Planet v. 6.0 - Planeta Prawdziwych Sayan - www.ssjplanet.ovh.org


Otwierając stronę przeraziłem się konkretnie ... Pomyślałem sobie : "Jezu, kolejna strona na php-fusion ..." czy może być gorzej ? Zaraz to ocenimy.

Działy na stronie takie jak Faq czy Artykuły mogłyby się równie dobrze nie pojawić ponieważ tam i tak nic nie znajdziemy, trochę bez sensu umieszczać coś takiego no ale zawsze widać że to więcej działów na stronie ... przynajmniej optycznie. Inne natomiast informacyjne są napisane lepiej lub gorzej, ciekawie lub niezaciekawie oraz możemy zobaczyć w nich dużo lub mało tekstu czyli jak sami możemy zauważyć - zależy na jaki dział trafimy. Także działów jest dużo jednak nie wszystkie że tak powiem jest sens umieszczać skoro jest tam po kilka zdań. Bynajmniej niektóre rzeczywiście ciekawie się wchłania, zwłaszcza jeżeli nie są pisane młodzieńczym językiem, zdarzają się też błędy ortograficzne. Poza tym w większości działów są obrazki za co na pewno należy się pochwała.

Co do multimedii to nie będę się dużo rozpisywał bo po prostu .. nie ma o czym :) Jest ich trochę z Dragon Balla lecz w większości są one nudne i nieciekawe ... A innych jakoś znaleĽć nie jest mi dane.

Poza tym na stronie widnieje shoutbox ale jest to całość z php-fusion. Grafika ... jeżeli nią możemy nazwać standardową skórkę od tego vortaliku to jest jaka wszyscy widzą ... A najlepsze jest logo ... Autorzy poprawcie to ! Ech ... Strona naprawdę musi sie postarać, pamiętam wcześniejszą wersję i uważam że strona spada na dno a pomysł z php-fusion jest zupełnie nie trafiony, zresztą zupełnie jak na innych stronkach ale to tylko moje zdanie.

Chciałbym coś jeszcze o niej napisać ale już nie ma o czym dlatego reasumując wszystko przyznaję stronie przede wszystkim za mało ciekawość i nie oryginalność 4 pkt które strona nabiła sobie za teksty.


Tylko , jak również .


 
 


Zajrzyj na Sztuki Walki Częstochowa jak i Filmiki MMA.
Nasza strona to skarbnica wiedzy o Dragon Ball, Naruto, Bleach oraz ogólnie Anime.
Posiadany Tapety, Gry, Odcinki Online, różne Multimedia, oraz spory dział Download.

Created by All4Net.pl - Strony Internetowe Częstochowa