Witaj na
         www.cinekball.pl

     Skarbnicy wiedzy na
     temat trzech anime,
    jakimi są Dragon Ball,
      Naruto oraz Bleach.

    Życzę miłego pobytu. 
 


»  News
»  Sklepik
»  Konkurs
»  Dotacje
»  Toplisty
»  Programy
»  Redakcja
»  Wymiana
»  Wyniki Sond
»  Historia Strony
»  Admin
»  FAQ»  Naruto ?
»  M. Kishimoto
»  Chakra
»  Klasyfikacja»  Gify

»  Gify

»  Środki Masowego Przekazu

Zobacz System reklamy Test
a także .
Ilość osób online : 1

 
»  main / FAQ


Jeśli masz jakieś pytanie odnośnie strony piszcie na mój email, na wszystkie pytania chętnie odpowiem oraz umieszczę je w tym dziale.

0. Co to jest ... ? Skąd mogę ... ? Jak zrobić ... ?
www.google.pl - największe żródło informacji.

1. Co oznacza »  w menu ?
Oznacza to że dział jest nowy bądĽ był aktualizowany w przeciągu dwóch tygodni.

2. Nie mogę ściągnąć pliku, co zrobić ?
Jeżeli normalnie klikając, plik się nie ściąga, kliknij prawym guzikiem na link i wybierz "Zapisz element docelowy jako ...", jeżeli to nie pomoże proszę spróbować póĽniej, jeżeli nic się nie zmieni zgłoś ten problem pisząc na mój email.

3. Jak mogę pobrać pliki najnowsze odcinki ?
Do ściągnięcia najnowszych odcinków oraz innych tego typu służy torrent, co to jest torrent patrz punkt 0 (wystarczy wpisać "Co to jest torrent").

4. Gdzie znajdę napisy do anime ?
Jeżeli szukasz napisów do anime zapraszam do serwisu www.animesub.info który udostępnia takowe, jeżeli tam ich nie znajdziesz niestety ich nie ma.

5. Czym mogę otworzyć pliki .rmvb ?
Najlepiej programem Real Player Alternative który znajdziesz w dziale programy.

6. Jak odtworzyć pliki .rmvb z polskimi napisami ?
Po ściągnięciu napisów ze strony którą podałem w punktcie 4 i zainstalowaniu potrzebnych kodeków, patrz punkt 7, można otwierać pliki .rmvb w którymkolwiek z playerów podobnie jak normalny film.

7. Nie wszystkie filmy działają mi poprawnie, czy jest jakiś sposób by wszystkie otwierały się poprawnie ?
Masz popularny problem z kodekami, skasuj wszystkie jakie aktualnie posiadasz, następnie zainstaluj AllPlayera, w ustawieniach, jest opcja live update w którą wchodząc pozwolisz programowi na pobranie i zainstalowanie z internetu wszystkich niezbędnych kodeków, następnie zainstaluj program Real Madia Alternative, niezbędne kodeki są zainstalowane, do odtwarzania filmu nie musisz używać programu AllPlayer, w tym momencie każdy film odtworzysz bez problemu w każdym z playerów. Wszystkie potrzebne rzeczy znajdziesz w dziale programy.

8. Czy na stronie pojawią się dalsze odcinki Naruto i Bleach ?
Owszem, pojawią się jednak nie mogę powiedzieć kiedy oraz jak szybko będą się pojawiać, jeżeli chcesz przyśpieszyć wrzucanie odcinków pomóż stronie składając drobne dotacje na serwer. Jeżeli niestety nie możesz, wspomóż stronę w inny sposób, co i jak jest opisane ostatnim punkcie.

9. Czemu na stronie nie ma mangi ?
Nie ma i nie będzie mangi na stronie ponieważ strona Cinekball.pl skupia się tylko na temacie anime.

10. Dlaczego stronę prowadzi jedna osoba, czy mogę się przyłączyć ?
Stronę prowadziłem, prowadzę i będę prowadził sam, czemu ? Jestem indywidualistą, pozatym jeżeli chce się by coś było dobre nie może być każdego bo wtedy każdy to oleje, natomiast jeżeli coś jest jednej osoby, dba o tą rzecz, w tym przypadku chodzi o witrynę. Cinekball.pl jest stroną odróżniającą się od innych właśnie tym że zawsze prowadzona była przez jedną osobę, przeze mnie, CINKA, dlatego tak też pozostanie i niestety nie potrzebuję nikogo do współpracy. Jeżeli natomiast strona podoba Ci się i chcesz jej pomóc, zapraszam do ostatniego punktu.

11. Jak mogę pomóc stronie ?
Jeżeli strona Ci się podoba możesz pomóc jej na wiele sposobów. Przede wszystkim możesz złożyć dotacje na serwer które niewątpliwie są największą pomocą. Jeżeli jednak krucho z pieniędzmi możesz oddać codziennie swój głos na stronę klikając w toplisty i wchodząc dalej. Można jej także pomóc poprzez proste wchodzenie na nią i wypowiadanie się w komentarzach oraz shoutboxie. Różnego typu sugestie odnośnie błędów na stronie czy nowości także pomogą stronie by stawała się coraz lepszą.

12. Czy ta strona to była kiedyś pod adresem www.cin25.prv.pl bądĽ czy prowadzi ją ten sam człowiek ?
Nie, Cinekball.pl a Cin25.prv.pl to dwie różne od siebie strony a także ich autorzy.

13. Nie mogę odtworzyć, obejrzeć filmów które są online, dlaczego ?
Może być to spowodowane trzema rzeczami, jak temu zaradzić ... już piszę ... Pierwsza sprawa to łącze, może się zdarzyć że masz wolne łącze przez co czas ładowania filmów online wydłuża się, można albo czekać, ile to zależy od szybkości łącza jakie posiadasz bądĽ po prostu wziąć sobie szybsze łącze :) Jeżeli jednak łącze masz szybkie i filmy w miarę się ładują to powinieneś sprawdzić czy masz najnowszą wersję pluginu flasha do przeglądarek, najnowszą wersję można pobrać z adresu www.adobe.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash. Jeżeli po zainstalowaniu nadal nie działa to pozostała już tylko jedna rzecz ... którą są kodeki ... opisuje to punkt 7. Po poprawnym zainstalowaniu kodeków wszystko powinno już działać.

14. Ściągając plik .rmvb ściąga mi się na dysk plik .roff, o co chodzi ?
Dokładnie sam nie wiem o co chodzi, jest tak w przeglądarkach innych niż Internet Explorer, nie zapisują one tego rozszerzenia poprawnie nie wiadomo dlaczego, trzeba albo ściągnąć plik jakimś programem do ściągania bądż przez przeglądarkę Internet Explorer.Tylko , jak również .


 
 


Zajrzyj na Sztuki Walki Częstochowa jak i Filmiki MMA.
Nasza strona to skarbnica wiedzy o Dragon Ball, Naruto, Bleach oraz ogólnie Anime.
Posiadany Tapety, Gry, Odcinki Online, różne Multimedia, oraz spory dział Download.

Created by All4Net.pl - Strony Internetowe Częstochowa