Witaj na
         www.cinekball.pl

     Skarbnicy wiedzy na
     temat trzech anime,
    jakimi są Dragon Ball,
      Naruto oraz Bleach.

    Życzę miłego pobytu. 
 


»  News
»  Sklepik
»  Konkurs
»  Dotacje
»  Toplisty
»  Programy
»  Redakcja
»  Wymiana
»  Wyniki Sond
»  Historia Strony
»  Admin
»  FAQ»  Naruto ?
»  M. Kishimoto
»  Chakra
»  Klasyfikacja»  Gify

»  Gify

»  Środki Masowego Przekazu

Zobacz System reklamy Test
a także .
Ilość osób online : 1

 
»  naruto informacje / Klasyfikacja


Shinobi (ninja) można zklasyfikować na różne stopnie, są one przyznawane w miarę upływu życia shinobi, wzrostu jego siły a także umiejętności. W tym dziale przedstawię poszczególne miana które są nadawane ninjom w Naruto.

Student AkademiiTo początek drogi młodego shinobi, w akademii uzyskuje on podstawowe informacje o byciu ninją oraz uczy się on podstawowych technik któe potem na pewno mu się przydadzą, po odpowiednio przebytym czasie młodzika w Akademii przystępuje on do zaliczenia i gdy go przejdzie dostaje dwoje członków którzy jako grupa podchodzą do drugiego testu, współdziałania, gdy go przejdą to stają się Geninem. Ale o tym niżej ...


GeninGenin, pierwszy stopień wtajemniczenia ninja, osoby będące na tym poziomie mogą dopiero nazwać się ninją, shinobi ogólnie rozpoznajemy po tym że ma czołowy ochraniacz na głowie który symbolizuje z której wioski pochodzi shinobi oraz że on ninja, na tym poziomie są nadal trzy osobowe grupy które pod przewodnictwem Jounina wykonują misje rangi D i C, po wykonania kilkudziesięciu misji trener gdy stwierdzi że są oni odpowiednio przygotowani może zapisać na egzamin na Chuunina ....


ChuuninNastępnie po egzaminie na Chuunina który jest bardzo trudny, taki zdający otrzymuje tytuł Chuunia, jednak nie jest to takie proste, żeby zdobyć ten poziom nie wystarczy wszystkiego zaliczyć ... Trzeba się wykazać ... Ostatnie z 3 zadań które są na egzaminie to walka pomiędzy sobą na arenie, zaproszeni zostają rózne ważne osobowości którzy po wszystkim wybierają tych najodważniejszych, tych którzy mają to coś, to znaczy że przegrany także może nim zostać :) Poziom ten to już nie lada wyczyn, można uczyć studentów w Akademii a także wykonywać misje rangi C i B, by jednak zdobyć ten stopień potrzeba pokazać swój potencjał w taktyce oraz potrzeba doświadczenia.


JouninTym poziomem mogą poszczycić się nieliczni, na każdą wioskę wybieranych jest kilku tych najlepszych, Chuunin który jest doświadczony zostaje wybrany na Jounina, elitę w wiosce, wykonują oni misje rangi najwyższej czyli A, z narażeniem życia, w imię dobra wioski. Warto jednak dodać że dzielą się oni na dwa rodzaje Jouninów, to znaczy zwykłych a także specjalnych czyli takich którzy mają określone zadania, jedank ci pierwsi, zwykli są silniejsi od tych drugich ponieważ są bardziej wszechstronniejsi, natomist specjalni mają określone zadania.


KageKage jest to najsilniejsza osoba w wiosce która opiekuje wszystkimi, broni wiskę przed nieprzyjacielem a w razie potrzeby poświęci dla wszyskich poddanych życie. Jest 5 Kage i zależności od państw mają oni różne przedrostki, Kage z państwa ognia, z wioski ukrytego liścia w którym toczy się akcja nosi nazwę Hokage. Wielu młodych adeptów ninja myśląc o przyszłości i o marzeniach często mówi że chce być właśnie Hokage. Do jego zadań należy również mianowanie na Jouninów, przydzielanie misji no i przedewszystkim dobre prowadzenie wioski.


AnbuTo specjalni ninja którzy wykonują zadania takie jak ochrona ważnych postaci czy takie jak ściganie uciekinierów a także ukrywanie sekretów danej wioski, stoją oni na poziomie Jouninów lub dobry i utalentowanych Chuuninów, noszą oni maski które nie pozwalają rozpoznać drugiej osobie jego twarzy.


Missing-ninCzyli zaginieni ninja ... Czemu zaginieni ? Najczęściej powodem jest zdradzenie wioski, są poszukiwani przez oddziały Anbu by nie wydał sekretów danej wioski, jednak ninja który zdecyduje się opuścić wioskę nie jest głupi, wie że będzie ścigany przez Anbu i decydując się na zdradę jest naprawdę silny. Przykładami takich shonobi są chodĽby Uchiha Itachi a także Momochi Zabuza więc widać że nie jest to byle kto ... Jednak muszą się ukrywać ponieważ jeżeli Anbu odkryłoby jego pozycje oczywiście posyła po posiłki co mogłoby się zakończyć śmiercią takiego zdrajcy :)


Tylko , jak również .


 
 


Zajrzyj na Sztuki Walki Częstochowa jak i Filmiki MMA.
Nasza strona to skarbnica wiedzy o Dragon Ball, Naruto, Bleach oraz ogólnie Anime.
Posiadany Tapety, Gry, Odcinki Online, różne Multimedia, oraz spory dział Download.

Created by All4Net.pl - Strony Internetowe Częstochowa