Witaj na
         www.cinekball.pl

     Skarbnicy wiedzy na
     temat trzech anime,
    jakimi są Dragon Ball,
      Naruto oraz Bleach.

    Życzę miłego pobytu. 
 


»  News
»  Sklepik
»  Konkurs
»  Dotacje
»  Toplisty
»  Programy
»  Redakcja
»  Wymiana
»  Wyniki Sond
»  Historia Strony
»  Admin
»  FAQ»  Naruto ?
»  M. Kishimoto
»  Chakra
»  Klasyfikacja»  Gify

»  Gify

»  Środki Masowego Przekazu

Zobacz System reklamy Test
a także .
Ilość osób online : 1

 
»  fans / fan ficki /Opis postaci do historii poniżej poniżej pisanych przez BH


Big Hamster - Główny "Czarny charakter" całej historyjki po raz pierwszy przybywa do Kakarotta w 2 odcinku DB aby go powtrzymać od zjedzenia pieska potem pojawia sie jak Radim przybywa także pokonuje Kakarotta , ostatecznie zabija 6 słoneczno włosych w 5 części historyjki. Potem atakuje kosmiczne koty , ale ponieważ ich moc jego niska potem chce przywrócić raz jeszcze "przegranców" do życia.
Entei - Wierny czerwony piesek BH , jest potężny i całkiem wielki. Razem z BH niszczą planety i koty. Wiernie wykonuje rozkazy swego panicza.
Bio-Vegetto - Genetycznie sklonowany Wego na postawie DNA oryginalnego Wega jest silny ale zostaje pokonany przez Radima , Broli'ego , Bardocka i Thalesa gdy byli ssj4. Potem zostaje uleczony ale słuch o nim zaginął.
Enma - Uświadomił naszym świeszo usunętym ze zła bohaterom że on nie może ich przywrócić do życia tylko smocze kule , powiedział im że aby skonktaktować się z Kakarottem muszą znaleść Kaito.
Bardock - został łagodny i uczyny jak jego młodszy syn po treningu staje się najsilniejszym z słonecznowłosych (choć słabszym od Sajanskich bliźniaków) wykazuje też gniew do BH po stracie syna , ginie gdy BH pokazał mu moc i zmienił się w SH
Radim - także syn Bardocka został usunęty ze zła , pokonuje Bio-Vega ale z samym BH przegrywa , w 2 części leci razem z Brolim szukać planety która moze być odpowiednikiem Vegety.
Broli - Osiągnął ssj4 i po przegranej walce z BH leci wraz z Radimem szukać nowej Vegety
Vegeta - Książe Vegeta trenuje aby stać się silniejszym od Kakarotta jego reakcja na 3 słoneczo włosych była jakby przedawkowanie treningu.
Future Trunks - podstępnie zostaje zaciągnięty do Turnieju przez Entei'ego z Rozkazu BH , przegrywa z kretesem ale występuje w częsci 3 poinformować 3 słoneczowłosych że jego ojciec trenuje.
Dobry Thales - Znany Thales z filmu 3 , po usunęciu ze zła Thales zostaje przybranym synem Bardocka co go czyni tak tak bratem Kakarotta , osiąga poziom ssj4 poprzez trening BH , razem z Bardockiem i Kakarottem tworzą Trio słonecznowłosych drużynę niesamowicie potężnych sajanów pokonują Paragasa oraz Coolera i Frezera ale z BH to lepiej nie mówić. A! Walczył też ze swoim złym bratem Bliźniakiem (Bio-Thales zwany jako zły Thales twór BH i jego tzw Starszy brat) , gdyby nie przybycie tajemniczego młodzieńca (potem się okaże że to jest Keepi który też pragnie zostać dzieckiem Bardocka) po thales by zmarł (doczekałsię tego w 5 historyjce).
Zły Thales - Inaczej Bio-Thales , stworzony przez BH na podstawie pierwowzoru Prawdziwego Thalesa jest silniejszy od oryginału i nawet pokonuje swego brata bliźniaka ale moment wygrania okazał się dla niego bolsnym bólem jakim dostał od tajemniczego młodzienca.
Dabla - I tak ów demon (no nie zupełnie) otrzymał pozwolenia wyjścia na świat żywych Trenuje w sali BH i staje się silniejszy ale potem słuch o nim zaginął (chyba razem z C 16 zwiedzają przyrodę ^__^) potem zostaje należną mu nagrode od BH czyli wysyła go tam skąd przybył.
Kaito - Nie gra większjej roli no poza tym że umożliwia Bardockowi rozmowę ze swoim synem aby przywrócił Bardocka i innych do życia.
Kakarotto - Tak tak ten @#$% Śmieć też tu występuje dzięki niemu Bardock i inni wrócili do życia (Żałosne) nie osiąga poziomu ssj4 (Czasy akcji dzieją się w Z nie w GT) ponadto Kakarotto zdycha (^__^) A! spotyka nowych sojuszników jakoby bliźniaków czy swoją siostrę bliźniaczkę ale Big Hamster chce śmierci Kakarotta i śmierć właśnie przybywa do Kakarotta w 5 historyjce. (ponadto zostaje w tej historyjce puszczony swoim lękiem)
Kakarotta - Siostra bliźniaczka Kakarotta (mają podobne imiona co nie) , Kakarotta urodziła sie z większą mocą od jej braciszka. Kakarotta pojawia sie w 5 historyjce przybywa na pomoc swemo braciszkowi ale i tak zostaje zabita przez BH.
Paragas - Należy do pierwszych sługów BH (przywróconych do zycia rzecz jasna) BH daje mu moc przemiany w ssj2 mimo to nie daje rady z Bardockiem , Thalesem i Kakarottem którzy osiągają ssj3 , Ranny Paragas dostaje nagrodę od BH na jaką zasłużył czyli...... powrót do piekła.
Zły Kakarotto - pobierając DNA z krwi Kakarotta BH stworzył idealnego Kakarotta mającego jeden atak - Działo cząstkowe. Zły Kakarotto może też mówić jak Vegeta jak życzył sobie BH , nie może zmieniać się w ssj ale mimo to jego siła jest ogromna.
Present Gohan - występuje tylko jak zamierza obudzić swego dziadka
Future Gohan - występuje tylko w turnieju BH razem z Tronkiem gdzie jest potem? niewiadomo
Chi Chi - Dzięki niej Thales i Bardock dowiadują się jaką wspaniałą kucharką jest Chi Chi oraz dowiadują się jaka ona jest groźna.
Keepi - Czerwony bliźniak także należy do słonecznowłosych sajanów (mimo iż ma uczucia) prosi Enme aby usunął zło z Bardocka i innych (jak on to zrobił?!) potem jako "tajemniczy młodzieniec" pokonuje Złego Thalesa , jego prawdziwa toższamość jest znana dopiero w historyjce nr. 5 gdzie zostaje zabity za swoją pyche przez BH. Jego ataki to Kienzan i Kamehameha.
Keeli - Niebieski bliźniak należy do słonecznowłosych sajanów (mimo iż ma uczucia) ma taką samą moc co jego brat i ma też te same ataki. podobnie jak brat zostaje zabity przez BH.
Kulma (Sniła mi się) - Dziewczyna która zginęła w szkole , była duchem ale BH odnalazł Smocze kule i przywrócił ją do życia potem stała sie jego starszą siostrą i jest całkiem silna (Imię może się rymować z Bulmą).


Tylko , jak również .


 
 


Zajrzyj na Sztuki Walki Częstochowa jak i Filmiki MMA.
Nasza strona to skarbnica wiedzy o Dragon Ball, Naruto, Bleach oraz ogólnie Anime.
Posiadany Tapety, Gry, Odcinki Online, różne Multimedia, oraz spory dział Download.

Created by All4Net.pl - Strony Internetowe Częstochowa