Witaj na
         www.cinekball.pl

     Skarbnicy wiedzy na
     temat trzech anime,
    jakimi są Dragon Ball,
      Naruto oraz Bleach.

    Życzę miłego pobytu. 
 


»  News
»  Sklepik
»  Konkurs
»  Dotacje
»  Toplisty
»  Programy
»  Redakcja
»  Wymiana
»  Wyniki Sond
»  Historia Strony
»  Admin
»  FAQ»  Naruto ?
»  M. Kishimoto
»  Chakra
»  Klasyfikacja»  Gify

»  Gify

»  Środki Masowego Przekazu

Zobacz System reklamy Test
a także .
Ilość osób online : 2

 
»  fans / fan ficki / Morderczy Wirus


Wszystko zaczęło się gdy IV Hokage pokonał lisiego demona. Wojownicy, którzy przeżyli starcie z tym demonem zostali zainfekowani nieznanym wirusem. Wirus rozwijał się w ciele ocalałych wojowników bez ich świadomości.Pewnego dnia wszyscy wojownicy, którzy stoczyli walkę z lisim demonem umarli. Tą sprawą zainteresowała się V Hokage. Próbując znaleĄć przyczynę śmierci wojowników Tsunade zostaje zaatakowana przez śmiercionośną chorobę. Po kilku dniach umarł Hokage umiera w niesamowitych męczarniach. Korzystając z tej sytuacji Orochimaru wraz z swym podopiecznym Sasuke planują atak na osłabioną wioskę. Załamana Konoha zbiera swe wojska by tylko wytrwać ten oto trudny dla nich okres. Większość mieszkańców zapomniała o tajemniczym wirusie i się skupiła na zdobywaniu nowych wojowników. Anko, która jako jedna z nielicznych pamiętała co się stało z Hokage postanowiła wyruszyć wraz z Naruto, Sakurą i Shikamaru do wioski piasku gdzie podobno są doskonałe zioła, które potrafią wyleczyć wiele zakaĄnych chorób. Przedstawiciel klanu Nara spytał się:
- Po co mnie bierzecie na tą misje??
-Anko po chwili czasu odpowiedziała mu:
- Ponieważ ty jako jedyny w wiosce masz tak wysokie IQ oraz jesteś doskonale wyćwiczonym Chunninem!!
Tak właśnie zaczęła się ich wędrówka w nieznajome tereny!
Po dwudniowej wędrówce drużyna wstąpiła do małego baru. Naruto usiadł przy stoliku i zobaczył obok siebie brata Sasuke. Niestety walka z nim była bez sensu ponieważ znajdowali się w innej wiosce. Naruto nie mógł się oprzeć i odwrócił się znów w prawą stronę by zaatakować swego wroga lecz jego cios nic nie dał ponieważ Itachi bez najmniejszego problemu kopnął Naruto w brzuch.
Anko po chwili powiedziała do Naruto
-Co ty robisz??
-Naruto jej odpowiedział
- To Itachi brat Sasuke jest jednym z najbardziej ściganych przestępców w naszej wiosce
-Shikamaru wtrącił się do rozmowy i powiedział:
-Naruto ty głupcze to jest inna wioska tutaj go nie uważają za przestępce
- Naruto znów chciał spojrzeć na brata jego przyjaciela, lecz on zniknął, zostało tylko po nim kartka z napisem "Sasuke powróci do wioski". Ta informacja strasznie dręczyła Naruto. W 3 dniu ich wyprawy trafili do tajemniczego lasu gdzie są zioła uzdrawiające. Anko ucieszona tą myślą nie wiedziała, że ona ma w sobie ten śmiercionośny wirus. W pewnej chwili dziewczyna z wirusem przewróciła się i zaczęła krwawić z buzi Akura starała się z całych sił pomóc chorej dziewczynie, lecz jej trud poszedł na marne. Po śmierci Anko Shikamaru się przeraził ciągle w jego głowie dręczyło go jedno pytanie:
-Dlaczego właśnie ja, dlaczego??
- Również to zdarzenie wstrząsnęło Naruto. Nie wiedział co robić, zadawał sobie pytanie
-Kto zrobi lekarstwo na tą chorobę
- Zapomniał, że Sakura jest medycznym ninja!
Sakura przy pomocy Shikamaru stworzyła antidotum, lecz nie była pewna czy ono działa. Zadowolony Naruto ruszył zpowrotem do rodzinnej wioski gdzie miał nadzieje spotkać Sasuke.
Naruto powiedział do Shikamaru
-już przeszło 5 dni nie byliśmy w wiosce
Shikamaru odparł
-ostatnio dowiedziałem się, że od Kakashi`ego, że wioska dĄwięku ma zamiar nas zaatakować ponieważ jesteśmy osłabieni po stracie Hokage
-Naruto po chwili wahania powiedział:
-czemu ja nic o tym nie wiedziałem??
-Shikamaru z uśmiechniętą buĄą odpowiedział
-ponieważ jesteś nisższy rangą
-Wkurzony Naruto szedł przed siebie. W pewnej chwili wsiedli do baru Ramen! Udało im się usłyszeć, że jutro Konoha ma zostać zatakowana przez wioskę dĄwięku i obłoku za dwa dni!
Przerażeni shinobi załamali się ponieważ dojście z wioski piasku do Konchy zajmie około 3 dni. Naruto zjadł szybko swą porcje jedzenia i wyruszył na spotkanie z Sasuke i ratowanie rodzinej wioski!!!
Po ciężkiej wędrówce udało się dotrzeć Naruto do Konchy w 2 dni, lecz nie wiedział, że z Anko wirus przeżucił się na Shikamaru!
Uradowany Naruto po powrocie do Konchy zobaczył, że większość shinobi zaczyna umierać. Sakura postanowiła podać większości shinobi swe antidotum, lecz miała obawy, że ono nie zadziała ponieważ nie miała czasu by je przetestować. Objawy Sakury się potwierdziły. Antidotum nie zadziałało i w zetknięciu z chorą osoba zostaje się zarożonym. Wioska dĄwięku uradowana zaatakowała Konohe. Orochimaru specjalnie doprowadził do spotkania Sasuke z Naruto.
Przerażony jak i również zadowolony Naruto powiedział do Sasuke jedno słowo
-czemu, czemu??
- Sasuke po chwili odpowiedział :
-co czemu?
-Smutny Naruto powiedział
-czemu nas opuściłeś, swych przyjaciół
Sasuke z uśmiechem na twarzy powiedział
-nigdy was nie uważałem za przyjaciół
-Po tym co Naruto usłyszał wkurzył się i zaatakował swego byłego przyjaciela. Dotychczasowy trening Sasuke dawał niesamowite efekty! Naruto próbując go uderzyć nie mógł go trafić!! Sasuke Kopnął Naruto w twarz. Lisi demon pokonany jednym ciosem. Konoha umierała, lecz Orochimaru nie przewidział tego, że zakaĄny wirus przerzuci się na jego wioskę I tak właśnie się stało. Uratowana wioska nie wiedziała czy się cieszyć czy smucić ponieważ większość mieszkańców wioski była zarażona nieznanym wirusem. Nie było żadnego lekarstwa na ich chorobę. Nawet Naruto został zarażony!
Po kilku dniach Shikamaru umiera! Wtedy Sakura postanawia wyruszyć znów do wioski piasku by stworzyć tym razem skuteczne lekarstwo.
Przedzierająca się osoby przez wioskę piasku mają nadzieje trafić do tego nieznajomego miejsca gdzie znajdują się zioła lecznicze.
Po chwili Naruto spytał Sakury
-Skąd wiesz, że tym razem te antidotum będzie działać
-Sakura bez chwili namysłu odpowiedziała
-Bo mam królika doświadczalnego
-Naruto z uśmiechniętą miną szybko spytał się
-A kto to jest
-Sakura odparła
-Ty, ponieważ jako jedyny z naszej grupy jesteś zarażony tym wirusem lecz on cię raczej nie zabije ponieważ posiadasz w sobie demona
-Wreszcie docierają do miejsce gdzie znajduje się zioła!
Po 2 dniach Sakura zrobiła odpowiednie antidotum, które wyleczy osoby z tej zakaĄnej choroby!!
Sakura zadowolona niespodziewała się, że Kabuto ich śledził by wykraść antidotum dla swej wioski.
Gdy się Kabuto ujawnił Naruto spytał się
-co tu robisz??
-Kabuto odpowiedział
-przyszedłem wykraść wam antidotum!!
-Wkurzony Naruto rzucił się na Kabuta, lecz jego choroba strasznie go zmęczyła. Po krótkiej walce Naruto pada na ziemie. Wysłanik Orochimaru zbliża się by zabrać antidotum od Sakury, lecz ona mu mówi
-zdobędziesz to po moim trupie
-Dziewczyna wraz z odziałem medyków zaatakowała jego! Wycięczony po walce chłopak podstępem wykrada Sakurze antidotum. Dziewczyna zbytnio się tym nie przejęła ponieważ ponieważ w każdej chwili może stworzyć nowe.
Zadowolona grupa wraca do Konohy z uśmiechem na głowie lecz nie spodziewali się, że tajemniczy wysłanik Orochmiaru może być przed nami w wiosce dĄwięku.
Właśnie tak się stało. Kabuto przekazał antidotum swemu władcy. Orochmiaru udało się wyleczyć wszystkich swych wojowników w dwa dni ( dojście z konohy do wioski piasku zajmuje 3 dni). Uradowani wojownicy wrócili do rozwalonej Konohy. Udało się im połowę osób zaledwie w 4 dni wyleczyć! Właśnie w 5 dniu Orochimaru ma zamiar znów zaatakować!
I tak właśnie się stało. Zaledwie połowa Konohy stanęła do walki z wioską dĄwięku. Kakshi wraz z Naruto szukają Sasuke gdy go znaleĄli
Sasuke powiedział:
-Naruto znów się spotykamy lecz tym razem masz pomoc
-Bez chwili zastanowienia Naruto wraz z Kakshim go zaatakowali.
Sasuke bez najmniejszego kłopoty obronił się przed ich atakami
Kakashi ze zdziwieniem powiedział
-widzę, że zrobiłeś spore postępy, w takim razie użyje Chidori
-Gdy to zobaczył Naruto użył Rasengan.
Sasuke z uśmiechem na twarzy też użył Chidori. Kakashi niestety przegrał pod Sasuke ciosem. Został Naruto, który bieg na swego przyjaciela z techniką IV Hokage. Sasuke przyjął ten cios na siebie. Zadowolony Naruto myślał, że pokonał go, lecz się mylił. Sasuke został bez żadnej rany. Chwile póĄniej pojawił się Orochmiaru i powiedział
-Dosyć Sasuke, nie zapominaj po co tu przybyliśmy
-Chwile póĄniej Sasuke i Orochmaru znikneli.
Wojska dĄwięku się wycofują. Czy Konoha uratowana, lecz doszczędni zniszczona i jeszcze należy wybrać nowego Hokage!!!


Tylko , jak również .


 
 


Zajrzyj na Sztuki Walki Częstochowa jak i Filmiki MMA.
Nasza strona to skarbnica wiedzy o Dragon Ball, Naruto, Bleach oraz ogólnie Anime.
Posiadany Tapety, Gry, Odcinki Online, różne Multimedia, oraz spory dział Download.

Created by All4Net.pl - Strony Internetowe Częstochowa