Witaj na
         www.cinekball.pl

     Skarbnicy wiedzy na
     temat trzech anime,
    jakimi są Dragon Ball,
      Naruto oraz Bleach.

    Życzę miłego pobytu. 
 


»  News
»  Sklepik
»  Konkurs
»  Dotacje
»  Toplisty
»  Programy
»  Redakcja
»  Wymiana
»  Wyniki Sond
»  Historia Strony
»  Admin
»  FAQ»  Naruto ?
»  M. Kishimoto
»  Chakra
»  Klasyfikacja»  Gify

»  Gify

»  Środki Masowego Przekazu

Zobacz System reklamy Test
a także .
Ilość osób online : 3

 
»  bleach informacje / Techniki Walki


Shinigami

Każdy Shinigami ma cztery sposoby walki, są to: Zanjutsu - techniki cięcia, Hakuda - walka gołymi rękoma i nogami, Hohou - techniki poruszania się oraz Kidou - Demoniczna Magia. Są one w walce stosowane razem a także niekiedy łączone.

   

Doskonaląc je każdy Shinigami doprowadzi każdą z tych technik do maximum swoich możliwości co nazywane jest limitem którego nie da się przekroczyć, czyli dalej rozwinąć się nie da. Czy nie ma sposobu, aby przekroczyć ten próg i zwiększyć swoje umiejętności ? Jest tylko jeden sposób - transformacja Shinigami w Pustego.

Przeprowadzając badania nad Pustymi nikt nie znalazł sposobu by przekroczyć granicę dzielącą Pustego od Shinigami. Jednak do czasu ... Urahara Kisuke znalazł sposób, przekraczało to wiedzę Społeczności Dusz. Stworzył on Hougyoku - Rozdrobniony Skarb, niebezpieczny twór, chciał go zniszczyć jednak nie mógł znaleĄć sposobu na jego zniszczenie więc umieścił barierę wokół Hougyoku i zagrzebał głęboko w obrębie innej duszy. Są dwa sposoby na wyciągnięcie czegoś powiązanego i zagrzebanego w duszy, pierwszy to dusza musi zostać potraktowana czymś o olbrzymich mocach destrukcji jak Soukyoku, druga, siłą oddzielić ją przy pomocy jakiejś metody bezpośrednio naruszającej strukturę duszy którą także opracował Urahara Kisuke.


Hollows

Puści nie tylko wyglądają przeróżnie ale mają także przeróżne techniki walki. Każdy z nich potrafi się przenieść z dowolnego miejsca do swojej strefy pustych gdzie może się zregenerować i po tym znowu przybyć na miejsce walki.

   

Jedne z nich wolą atakować fizycznie, wręcz czy energią z dystansu. Inne mają skrzydła które dodatkowo umożliwiają latanie. Inne potrafią przywołać sobie z ciała małych pomocników. Jeszcze inna ich technika to pijawki które przylegają do przeciwnika i po ich aktywowaniu one wybuchają. Technika "Wielkiego Rybaka" to wabienie istot z wysoką energią duchową dzięki wypustce jaką posiada która może przybrać postać człowieka. Potrafią także wydłużać swoje części ciała, jak ręce itp. Inne mogą przejmować kontrolę nad ludźmi. Jeszcze inne maja zdolność łączenia się istotami duchowymi czy dzięki dotykowi macek przemieniają Zabójcę Dusz w pył przez co Shinigami nie może już na nim polegać.

   

Wielcy Puści jak Menos poprzez swój wielki rozmiar niedość że może narobić wiele szkód walcząc wręcz jest trudny do uszkodzenia ponieważ sam jego rozmiar go chroni przed atakami przeciwnika. Pozatym używa on Cero czyli energii skumulowanej w buzi która niszczy wszystko pozostawiając tylko atomy. Na dodatek gdy jeden ze swoich jest w tarapatach używają oni Negashion które ma na celu odizolowanie Pustego od świata w którym się znajduje i przetransportowanie go do świata Pustych.


Quincy

Jedyny żyjący Niszczyciel jakiego znamy to Ishida Uryuu. Jest on osobą która walczy z dystansu. Na początku tworzył on dzięki krzyżykowi jaki posiadają Quincy łuk który przy pomocy energii duchowej duchowej właściciela pozwala robić strzały i atakować przeciwnika. Następnym poziomem zdolności Quincy jest założenie specjalnej rękawicy dzięki której energia duchowa niezwykle wzrasta do szczytu potęgi Quincy, łuk nie jest już tworzony z energii duchowej a bardziej stały, żelazny który tworzy rękawica. By móc ją kontrolować trzeba przejść niezwykle ciężki trening, utworzyć łuk i strzelać z niego 7 dni i 7 nocy. Gdy raz się ją założy nie można już jej zdejmować ponieważ groziło to by utratą mocy Quincy jednak chwilę przed tym moc takiego człowieka byłaby nie ograniczona. Szybkość to również atuty Quincy, wymyślili oni choćby Nogi Latającej Kurtyny czyli technikę która tworzy pod stopami strumienie energii duchowej które umożliwiają szybkie poruszanie się. Inna technika to Niebiański Dziki Kostium Marionetki, nie zliczone nitkowate wiązki energii duchowej łącząc się i przeplatając sprawiają iż przeciwnik który ma zmiażdżoną rękę czy nogę może poruszać nimi identycznie jak przedtem co pozwala im walczyć jakby bez szwanku dopóki nie zginie, początkowo ta technika została wymyślona by starsi Quincy mogli się kontynuować walkę z pustymi, ostateczne zwieńczenie technik Quincy.


Chad

Chad od urodzenia był obdarzony niezwykłą siłą oraz wytrzymałością, nikogo się nie bał, chciał pomagać słabszym i nie wykorzystywał swojej siły do złych celów. Poprzez przepływ mocy Ichigo przez Sado, uaktywnione zostały nowe zdolności duchowe Chada. Na prawym ramieniu pojawił się jakby pancerz oplatający rękę który lekko ją chronił, jednak głównym zadaniem jego "ręki" to atak. Uruchamiana ona była siłą umysłu.

  

Ciosy zostały jeszcze bardziej wzmocnione oraz mógł wystrzelić ogromną energię w przeciwnika co jest bardzo dobrym atakiem z dystansu. Na początku mógł atakować tylko kilka razy dziennie jednak z czasem również zdolność wielokrotnego ataku wzrosła. Moc ataków była tak duża że mogłaby bez problemu nie tylko zranić ale i zabić kapitana, szybkość była jego słabym punktem przez co przeciwnik mógł ich uniknąć.


Orichime

Orichime ma jedną z technik walki która nie jest zwyczajna, gdy Ichigo obudził siłę duchową u Inoue, w spince którą dostała od brata pojawiły się małe latające "kwiaty" które są techniką walki Orichime. Posiadają różne umiejętności jednak wszystkich opierają się na tworzeniu tarcz. Nazywają się : Hinagiku, Baigon, Lily które tworzą tarczę obronną, Shunou, Ayame które potrafią leczyć oraz Tsubaki który atakuje.

   

Sama uważa się za nieprzydatną podczas walki jednak jej niezwykłymi zdolnościami zainteresował się Kurotsuchi Mayuri który chiał przeprowadzać na niej swoje badania.


Tylko , jak również .


 
 


Zajrzyj na Sztuki Walki Częstochowa jak i Filmiki MMA.
Nasza strona to skarbnica wiedzy o Dragon Ball, Naruto, Bleach oraz ogólnie Anime.
Posiadany Tapety, Gry, Odcinki Online, różne Multimedia, oraz spory dział Download.

Created by All4Net.pl - Strony Internetowe Częstochowa